Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 18 lat, moja dziewczyna ma 16lat. Znamy się pół roku, podejrzewamy że dziewczyna jest w ciąży. Uważaliśmy, zawsze używałem prezerwatyw i starałem się "wyjść na czas" się pewnego razu po prostu pękła prezerwatywa. Szczerze to jestem przerażony, nie mam zamiaru zostawić jej z tym samej, jestem gotowy rzucić szkołę i iść do pracy żeby jakoś to wszystko poskładać. Boję się że zniszczyłem jej życie, nie wiem co robić. Nie oczekuję tutaj porady życiowej choć chętnie ją przyjmę. Po prostu musiałem to z siebie gdzieś wyrzucić
#zwiazki #ciaza #szkola #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 179
@Skierekcukierek To jest jedno z możliwych powikłań, tak samo, jak powikłaniem np. kolonoskopii może być przerwanie ściany jelita. Jeśli uważasz, że ingerencja w ciało nie niesie za sobą absolutnie żadnego ryzyka, to niestety muszę ci uświadomić, że tak nie jest i choćby ryzyko wynosiło zaledwie 1%, należy przyjąć do wiadomości, że istnieje. Dlatego właśnie kolonoskopii nie proponuje się profilaktycznie bez wyraźnych wskazań lub osiągnięcia wieku ryzyka, a aborcji nie należy traktować jako
@AnonimoweMirkoWyznania: W wątkach okołoaborcyjnych jak zawsze śmieszą wielcy przeciwnicy skrobanki i "obrońcy moralności". Jeśli chodzi o randomów w internecie czy realu - aborcja chvj w każdym przypadku. Ale jeśli chodziłoby o waszego 18-letniego syna czy 16-letnią córkę, nagle gadanie w stylu: no chłopie trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny, albonie trzeba było się puszczać szmato, przestają mieć jakąkolwiek wartość, nagle zaczyna pojawiać się myśl, że ta wycieczka na Słowację
@zichenbaum: idealne, nie mogłem sobie wymarzyć bardziej prostackiej odpowiedzi. Tak bardzo ci dziękuję za twoją potrzebę głośnej demonstracji jakim dnem jesteś, bardzo mi to ułatwia dyskusję
@ryba_twojej_mieczty: nie uważam, że nie niesie żadnego, natomiast łyżeczkowanie jamy macicy nie jest zabiegiem który wykonuje się co pół roku. Również nie uważam, że jest to metoda antykoncepcji, natomiast napisałeś, że jest to zabieg, który zwiększa ryzyko problemów z zajściem w ciążę i do tego się odnoszę. Napisałeś coś, co jest niepoparte żadnymi badaniami, po czym zmieniasz temat.
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz rodzicom, jak dobrze pójdzie to wam pomogą. Lepiej skończyć szkołe i wychowywać dzieciaka niż iść od razu do gówno pracy.

Aborcja wydaje mi się bardzo złym pomysłem, w polsce rodzina i znajomi nie pozwolą jej o tym zapomnieć i będzie miała traume.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj zwyrodnialców w komentarzach proponujących aborcję, wykaż się odpowiedzialnością i weź ten problem na klatę, nie ty pierwszy będziesz młodym rodzicem, wielu takich jak ty ostatecznie dawało sobie radę z wychowaniem, więc dlaczego i ty miałbyś nie dać? a nawet jeśli uznasz że nie jesteś na to gotowy to i tak lepszą opcją jest dom dziecka niż morderstwo.
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli post to nie ściema to przede wszystkim olej otrzymywanie porad życiowych od osób, które są młodsze niż ty ale udają 30 latków zarabiających 15 k miesięcznie. Zachowujesz się jak dorosły, to bierz odpowiedzialność za czyny jak dorosły. Wku***a mnie traktowanie dzieci jak przedmiotów. Zrobiłeś, to bierz odpowiedzialność za swoje czyny. Aborcja to tak samo dobre rozwiązanie w przypadku nieplanowanej ciąży, jak samobójstwo w przypadku utraty pracy, choroby, etc.