Wpis z mikrobloga

Elo sportowe świry, jako że często przewija się tutaj ekipa z wk czy jak im tam to postanowiłem sobie wczoraj obejrzeć odcinek. Wpadł do nich BNT sprawdzać maksy. No generalnie kto to #!$%@? ogląda xD
Pomijając drętwotę i sztuczność całej ekipy, przyjeżdża gościo pierwszy raz wyciskać. To żaden nie powie mu jak ma to zrobić poprawnie, żaden xD #!$%@?ą obciążenia i stoją te #!$%@? we 4 i się patrzą jak chłop próbuje się połamać. Banot wywaliłby tą stówę, tylko jakby mu ktoś pokazał jak to zrobić.
Wartość merytoryczną oceniam na -1/10
Poniżej zdjęcie poglądowe, perfekcyjna postawa podczas wyciskania i idealny leg drive, mostek i spięcie.
#mikrokoksy #silownia
Pobierz picasssss1 - Elo sportowe świry, jako że często przewija się tutaj ekipa z wk czy jak...
źródło: comment_YjU90MpAr5lmL1qPCVTISuIuDFwtZ47z.jpg
  • 23
Pomijając drętwotę i sztuczność całej ekipy, przyjeżdża gościo pierwszy raz wyciskać. To żaden nie powie mu jak ma to zrobić poprawnie, żaden xD #!$%@?ą obciążenia i stoją te #!$%@? we 4 i się patrzą jak chłop próbuje się połamać. Banot wywaliłby tą stówę, tylko jakby mu ktoś pokazał jak to zrobić.


@picasssss1: docelowy odbiorca WK nie potrzebuje takich nudnych niuansów jak technika wyciskania. Ważne, że jest WK-wear i są suple 3x
@picasssss1 obejrzałem ten odcinek jako jeden z niewielu na ich kanale. Jak widzę i słyszę owce yo #!$%@? już mam dość. Tak mnie #!$%@? ten typ, że nie mogę. Resztę bym jakoś zniósł. A co do Twojego wpisu ciężko się nie zgodzić. Szkoda mi było Banota bo gość jest kilka klas ponad tym cyrkiem WK a tak trochę "skromnie" wyszedł na tym filmie a szanuje gościa w #!$%@?.
@salvador5000: To akurat, że jest bardzo dobry we wspinaczce nie znaczy, że będzie dużo wyciskał - ponad 90 to i tak bardzo dużo jak dla kogoś kto nigdy tego nie robił.
Inaczej ciało pracuje. Magnus Midtbø, koleś, który zawodowo się wspina, na klatę relatywnie mało brał jak pierwszy raz próbował.
Podciąganie - https://www.youtube.com/watch?v=PWLT-w3zWec&t=100s
Wyciskanie - https://www.youtube.com/watch?v=GJk_bHN7UiM&t=705s
@picasssss1: Było mówione w jakimś materiale że nie poprawiają techniki nikogo, żeby nie mieszać mu w głowie. Każdy przecież wie że po zmianie ułożenia, chwytu, ogółem techniki, człowiek potrzebuje trochę czasu żeby się przyzwyczaić i podnieść wynik. Więc każdy przychodzi i wyciska tak jak to robił zawsze - i skoro zgadza się na udział w takim odcinku to chyba wie co będzie robił xD

@kRpt: Fangotten to akurat ma staz na siłowni pare lat więc się nie dziwie. Chociaz jak patrzac na technike to sie dziwię ze przy takim stazu i technice poszlo 110.