Wpis z mikrobloga

Elo sportowe świry, jako że często przewija się tutaj ekipa z wk czy jak im tam to postanowiłem sobie wczoraj obejrzeć odcinek. Wpadł do nich BNT sprawdzać maksy. No generalnie kto to #!$%@? ogląda xD
Pomijając drętwotę i sztuczność całej ekipy, przyjeżdża gościo pierwszy raz wyciskać. To żaden nie powie mu jak ma to zrobić poprawnie, żaden xD #!$%@?ą obciążenia i stoją te #!$%@? we 4 i się patrzą jak chłop próbuje się połamać. Banot wywaliłby tą stówę, tylko jakby mu ktoś pokazał jak to zrobić.
Wartość merytoryczną oceniam na -1/10
Poniżej zdjęcie poglądowe, perfekcyjna postawa podczas wyciskania i idealny leg drive, mostek i spięcie.
#mikrokoksy #silownia
picasssss1 - Elo sportowe świry, jako że często przewija się tutaj ekipa z wk czy jak...

źródło: comment_YjU90MpAr5lmL1qPCVTISuIuDFwtZ47z.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Mastah1: jest "normalnym" przeciętniakiem, a nie kwiatkiem co po 3 latach minimum 200kg. Nie wiem, dla mnie to jest jakaś magia i nie rozumiem tego. Nie raz zadaje sobie pytanie "co robie źle" kiedy nie mogę zprogresować, a dieta dopięta, treningów nie odpuszczam, daje z siebie 100%, pracuje nad techniką, dorzucam dużo objętości. A jakiś sebek co se przyjdzie tak o robi więcej ¯\_(ツ)_/¯ A u mnie jakiś regres z dupy.
  • Odpowiedz
@kRpt: BP lubi wage wiec prawodpodobnie u Ciebie winna jest waga i tyle. W przysiadzie to ze dokladasz z tygodnia na tydzien to spoko znak. Mam typa na silowni ktory rowniez ma problemy z wioslowaniami roznego typu a w przysiadzie #!$%@? ladnie technicznie siady powyzej 100. Wiec moze takie masz cialo i predyspozycje.
Moze jezeli chodzi o klate objetosc masz wlasnie za duza. Mam na mysli ilosc cwiczen, moze ilosc powtorzen
  • Odpowiedz