Wpis z mikrobloga

Elo sportowe świry, jako że często przewija się tutaj ekipa z wk czy jak im tam to postanowiłem sobie wczoraj obejrzeć odcinek. Wpadł do nich BNT sprawdzać maksy. No generalnie kto to #!$%@? ogląda xD
Pomijając drętwotę i sztuczność całej ekipy, przyjeżdża gościo pierwszy raz wyciskać. To żaden nie powie mu jak ma to zrobić poprawnie, żaden xD #!$%@?ą obciążenia i stoją te #!$%@? we 4 i się patrzą jak chłop próbuje się połamać. Banot wywaliłby tą stówę, tylko jakby mu ktoś pokazał jak to zrobić.
Wartość merytoryczną oceniam na -1/10
Poniżej zdjęcie poglądowe, perfekcyjna postawa podczas wyciskania i idealny leg drive, mostek i spięcie.
#mikrokoksy #silownia
picasssss1 - Elo sportowe świry, jako że często przewija się tutaj ekipa z wk czy jak...

źródło: comment_YjU90MpAr5lmL1qPCVTISuIuDFwtZ47z.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@picasssss1: mnie rozwala że na żadnym filmiku z tej serii każdy gość wali taką gilotynę jakby chciał żeby mu sztanga plecami wyszła, a jeszcze nikt z wk nigdy nie zwrócił uwagi, że może #!$%@? warto kontrolować ruch chociaż trochę xD
  • Odpowiedz
Pomijając drętwotę i sztuczność całej ekipy, przyjeżdża gościo pierwszy raz wyciskać. To żaden nie powie mu jak ma to zrobić poprawnie, żaden xD #!$%@?ą obciążenia i stoją te #!$%@? we 4 i się patrzą jak chłop próbuje się połamać. Banot wywaliłby tą stówę, tylko jakby mu ktoś pokazał jak to zrobić.


@picasssss1: docelowy odbiorca WK nie potrzebuje takich nudnych niuansów jak technika wyciskania. Ważne, że jest WK-wear i są suple
  • Odpowiedz
@picasssss1 obejrzałem ten odcinek jako jeden z niewielu na ich kanale. Jak widzę i słyszę owce yo #!$%@? już mam dość. Tak mnie #!$%@? ten typ, że nie mogę. Resztę bym jakoś zniósł. A co do Twojego wpisu ciężko się nie zgodzić. Szkoda mi było Banota bo gość jest kilka klas ponad tym cyrkiem WK a tak trochę "skromnie" wyszedł na tym filmie a szanuje gościa w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@qubeq ale ja nic takiego nie napisałem. Właśnie jestem i tak pozytywnie zaskoczony, że ponad 90 szarpnął a zero siłowni. Np mój trener od triathlonu przy wadze 68kg siadł 130kg 5x i to nie był max ale nie cisnął dalej w obawie o kontuzje. I podszedł ot tak, zero rozgrzewki.
  • Odpowiedz
@picasssss1: Było mówione w jakimś materiale że nie poprawiają techniki nikogo, żeby nie mieszać mu w głowie. Każdy przecież wie że po zmianie ułożenia, chwytu, ogółem techniki, człowiek potrzebuje trochę czasu żeby się przyzwyczaić i podnieść wynik. Więc każdy przychodzi i wyciska tak jak to robił zawsze - i skoro zgadza się na udział w takim odcinku to chyba wie co będzie robił xD

  • Odpowiedz
@picasssss1: poczytaj komentarze, banda debili drze #!$%@? jak ktoś powie to co ty. Że jakieś mostki są dla #!$%@? i to oszukiwanie XD A jedyny, który umiał tam wyciskać to Fangotten
  • Odpowiedz
@kRpt: Fangotten to akurat ma staz na siłowni pare lat więc się nie dziwie. Chociaz jak patrzac na technike to sie dziwię ze przy takim stazu i technice poszlo 110.
  • Odpowiedz