Wpis z mikrobloga

Jednej osobie spośród plusujących wyśle 1000 zł, jeśli pod koniec kadencji KO (czy by trwała 4 czy 8 lat) będą spełnione chociaż dwa z poniższych warunków:
- powstanie w Polsce chociaż jedną elektrownia atomowa,
- powstanie CPK (lotnisko i chociaż część planowanych kolei),
- dokończona zostanie rozbudowa portu w Świnoujściu,
- powstanie Via Carpatia,
- wojsko będzie miało przynajmniej 225 tysięcy zawodowych żołnierzy,
- powstaną elektrownie fotowoltaiczne o większej mocy niż te które powstały za rządów wspierającego węgiel PiS,
- w szkołach nie pojawi się ideologia promowania LGBT typu tęczowe flagi i świętowanie miesiąca dumy,
- ani jedna spółka skarbu państwa która do tej pory przynosi zysk, zacznie przynosić straty i ani jedna spółka skarbu państwa nie zostanie sprzedana w ręce zagranicznego kapitału,
- nie zgodzimy się na przymusową relokację imigrantów w naszym kraju.

Psujących zawołam pod koniec kadencji
#rozdajo #polityka #wybory #po
  • 36
pod koniec kadencji KO (czy by trwała 4 czy 8 lat)

powstanie w Polsce chociaż jedną elektrownia atomowa,


@andryu1992: planowane rozpoczęcie budowy to 2026, a rozpoczęcie produkcji energii 2033 (z tym, że już teraz mówi się raczej o 2036, bo nigdzie w UE nie została tak szybko wybudowana).

2023 + 4 = 2027

Czyli choćby się zesrali, to nikt w tym terminie nie wybuduje.

Tak to jest przejmować jako wyzwanie rzeczy
@Pawel993: dobra no ten warunek z elektrownia atomowa wyszedł z dupy, chciałem zamienić że zaczną budować, ale w to że zaczną to nawet wierzę xd 2/8 pozostałych to chyba nadal nie tak dużo do spełnienia.
powstanie CPK


@andryu1992: a to nie tak że chcieli się wycofać z tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nieźle warunki

Edit. Doczytałem dalej o wojsku i zrozumiałem że nie miałeś w planach żadnego rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- powstanie w Polsce chociaż jedną elektrownia atomowa,


ich się nie buduje 4 lata.

- powstanie CPK (lotnisko i chociaż część planowanych kolei),


lotniska też nie buduje się 4 lata, a przez ostatnie 34lata nie powstała w Polsce żadna linia kolejowa. poza tym jak połowę PiS sprzedał obcemu kapitałowi pomysł jest jeszcze bardziej durny

- powstaną elektrownie fotowoltaiczne o większej mocy niż te które powstały za rządów wspierającego węgiel PiS,


czyli jak