Wpis z mikrobloga

Biegam, unikam cukrów, śmieciowego jedzenia, alkoholu, narkotyków, poszedłem rozsądnie spać o 20, staram się rozwijać, dobrze nawadniać, mam kobietę z którą mogę miło spędzić czas, no robię wszystko żeby być w dobrej kondycji psychofizycznej.

Mimo to #!$%@? obudziłem się i jestem zamulony, zmęczony, obolały, boli mnie głowa #!$%@? wie od czego. Spałem jakieś 9h, powinienem tryskać energią, chęcią do pobiegania znowu, miłej kąpieli, zakupów pysznego świeżego jedzenia i co najważniejsze na czym mi zależy efektywnej pracy przez parę godzin choćby cztery.
Co jest #!$%@? nie tak.
#zalesie #rozwojosobisty
  • 103
@kochamajfony: Idź do rodzinnego, skierowanie do laryngologa, on już Cię dalej poprowadzi. W moim wypadku musiałem się udać do kliniki żeby przespać jedną noc podłączony do specjalnej maszynki która sprawdzała oddech podczas snu, ale u Ciebie jest szansa, że zabieg korekcji przegrody pomoże. Załatw to jak najszybciej, poranne bóle głowy to najmniej co się może dziać, bezdech nieleczony może nawet powodować udar. Z fartem Mirku i do lekarza marsz
@arkagham: w życiu nie dałbym się tknąć lekarzowi z państwowej opieki medycznej ani nie chciałbym obcować z pielęgniarką, która pracuje w publicznej służbie zdrowia czy kimkolwiek z personelu

za pieniądze przestajesz czuć się jak petent, który łaskawie prosi o termin na operacje na szybciej niż za 10 lat. Tylko po prostu jesteś dobrze obsłużonym klientem o którego się dba
@buhubuhu: chce się wyprowadzić tylko, że dla mnie wyprowadzka żeby żyć jak typowy polak na emigracji to nie jest jakiś szczyt marzeń.

próbuję tu coś osiągnąć i dopiero wyjechać. tylko #!$%@? to trochę trudne jak się tak ciągle czuje
@kochamajfony wbrew pozorą taka ciągła presja na "zdrowe życie" też jest nie zdrowa.

Moja propozycja taka, #!$%@? bieganie zapal wąsa+ piwerka, zamów pizze i wyruchaj jakaś szpule albo nawet rokse.

Na drugi dzień cały dzień gnicia w wyrze + ewentualnie wąs, możesz sie przejść pod wieczór.

A później robota, no i to co wyżej interwały co jakiś czas. Nie słuchaj tych wyżej że bezdech xD naczytaja sie jakiś pani domu, tobie sie
@kochamajfony: Bardzo podobnie- około godz 13/14 mam taki zjazd ze hej. Zacząłem regularnie przyjmowac witaminy w dropsach i troche ograniczyłem kawę a dodałem magnez do suplementacji i po około miesiącu zacząłem sam z siebie zauważać różnicę (a to jedyne zmiany, które wproadziłem)