Wpis z mikrobloga

Biegam, unikam cukrów, śmieciowego jedzenia, alkoholu, narkotyków, poszedłem rozsądnie spać o 20, staram się rozwijać, dobrze nawadniać, mam kobietę z którą mogę miło spędzić czas, no robię wszystko żeby być w dobrej kondycji psychofizycznej.

Mimo to #!$%@? obudziłem się i jestem zamulony, zmęczony, obolały, boli mnie głowa #!$%@? wie od czego. Spałem jakieś 9h, powinienem tryskać energią, chęcią do pobiegania znowu, miłej kąpieli, zakupów pysznego świeżego jedzenia i co najważniejsze na czym mi zależy efektywnej pracy przez parę godzin choćby cztery.
Co jest #!$%@? nie tak.
#zalesie #rozwojosobisty
  • 103
  • Odpowiedz
@buhubuhu: chce się wyprowadzić tylko, że dla mnie wyprowadzka żeby żyć jak typowy polak na emigracji to nie jest jakiś szczyt marzeń.

próbuję tu coś osiągnąć i dopiero wyjechać. tylko #!$%@? to trochę trudne jak się tak ciągle czuje
  • Odpowiedz
@kochamajfony wbrew pozorą taka ciągła presja na "zdrowe życie" też jest nie zdrowa.

Moja propozycja taka, #!$%@? bieganie zapal wąsa+ piwerka, zamów pizze i wyruchaj jakaś szpule albo nawet rokse.

Na drugi dzień cały dzień gnicia w wyrze + ewentualnie wąs, możesz sie przejść pod wieczór.

A później robota, no i to co wyżej interwały co jakiś czas. Nie słuchaj tych wyżej że bezdech xD naczytaja sie jakiś pani domu, tobie sie
  • Odpowiedz
  • 0
@Niepoprawneprawilnosci
@kochamajfony
Może tak przed zastosowaniem wizyta u lekarza? Czułem się podobnie i badanie krwii wykryło niedoczynność tarczycy, oraz niski poziom wit D właśnie. Leczę się już prawie 2 lata i nic nie pomaga tak więc powodzenia życzę ;)
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Bardzo podobnie- około godz 13/14 mam taki zjazd ze hej. Zacząłem regularnie przyjmowac witaminy w dropsach i troche ograniczyłem kawę a dodałem magnez do suplementacji i po około miesiącu zacząłem sam z siebie zauważać różnicę (a to jedyne zmiany, które wproadziłem)
  • Odpowiedz
@kenay:
@kochamajfony
Wiadomo, ze diagnostyka pierwsza. Lub chociazby podstawowe badania krwi. Ja mam przepisane na chroniczne bóle stawów i niesamowita ( tego słowa użył lekarz hehe) łamliwość kość. Stosuje rok. Nie jestem nadczłowiekiem ale chyba jest trochę lepiej. Ale może to placebo.
Mireczku cierpliwości, po latach tyrania Twoje ciało tez musi się przyzwyczaić do zdrowego bycia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kochamajfony:

Biegam, unikam cukrów, śmieciowego jedzenia, alkoholu, narkotyków, poszedłem rozsądnie spać o 20, staram się rozwijać, dobrze nawadniać, mam kobietę z którą mogę miło spędzić czas, no robię wszystko żeby być w dobrej kondycji psychofizycznej

Robię dokładnie odwrotnie i nic mi nie jest ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@kochamajfony jak śpię 9 godzin to też wstaję jak po imprezie, dla mnie 7 godzin to idealne spanie po którym wstaję wypoczęty, dodatkowo jak czasem pośpię trochę więcej to boli mnie głowa cały dzień
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
@kochamajfony: @fenis: @dge22: @MLECZ_PRZEOKRUTNY: @przemo123mo: @Niepoprawneprawilnosci: @Lucius: @shitstormer: @QBA__: @alteron: @maciekph: @overjoyed: @vauecki: @kenay: @Ov3rKill: @ekimek: @dzek: @buhubuhu: @kleiner_trottel: @Jezdziec666: @Jin: @Szarozielony: @arkagham: @Bonuss: @Bruno_: @mateusz-wrona-148: @stepniaczio: @efceka: A może po prostu coś nowoczesnego bez skutków ubocznych. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Escitalopram Parę złotych miesiecznie. Tu na tagu
  • Odpowiedz
@wykops2 no niestety nie przepisuje ani nie przyjmuje tych leków, na pewno na kogoś działa ale przepisywanie każdemu leku w ciemno to proszenie się o klopoty
  • Odpowiedz