Wpis z mikrobloga

Biegam, unikam cukrów, śmieciowego jedzenia, alkoholu, narkotyków, poszedłem rozsądnie spać o 20, staram się rozwijać, dobrze nawadniać, mam kobietę z którą mogę miło spędzić czas, no robię wszystko żeby być w dobrej kondycji psychofizycznej.

Mimo to #!$%@? obudziłem się i jestem zamulony, zmęczony, obolały, boli mnie głowa #!$%@? wie od czego. Spałem jakieś 9h, powinienem tryskać energią, chęcią do pobiegania znowu, miłej kąpieli, zakupów pysznego świeżego jedzenia i co najważniejsze na czym mi zależy efektywnej pracy przez parę godzin choćby cztery.
Co jest #!$%@? nie tak.
#zalesie #rozwojosobisty
  • 103
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Idź do rodzinnego, skierowanie do laryngologa, on już Cię dalej poprowadzi. W moim wypadku musiałem się udać do kliniki żeby przespać jedną noc podłączony do specjalnej maszynki która sprawdzała oddech podczas snu, ale u Ciebie jest szansa, że zabieg korekcji przegrody pomoże. Załatw to jak najszybciej, poranne bóle głowy to najmniej co się może dziać, bezdech nieleczony może nawet powodować udar. Z fartem Mirku i do lekarza marsz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kochamajfony: za długo spać też nie można, nie pamiętam za bardzo ale chyba podczas najlepiej się obudzić w momencie gdy śpisz wielokrotność 40 minut
  • Odpowiedz
@arkagham: w życiu nie dałbym się tknąć lekarzowi z państwowej opieki medycznej ani nie chciałbym obcować z pielęgniarką, która pracuje w publicznej służbie zdrowia czy kimkolwiek z personelu

za pieniądze przestajesz czuć się jak petent, który łaskawie prosi o termin na operacje na szybciej niż za 10 lat. Tylko po prostu jesteś dobrze obsłużonym klientem o którego się dba
  • Odpowiedz
unikam cukrów, śmieciowego jedzenia, alkoholu, narkotyków, poszedłem rozsądnie spać o 20,


@kochamajfony:

Jeśli robisz tak od dawna, bez wyjątków, to Twoja podświadomość wysyła Ci sygnały, że zasadniczo umarłeś już za życia.
  • Odpowiedz
@kochamajfony:

Ok, jeżeli pozwalasz sobie na trochę frajdy od czasu do czasu, to może faktycznie łapie Cię jakaś infekcja. Albo po prostu masz gorszy dzień.
  • Odpowiedz