Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kasahara: znam się jak świnia na lataniu, ale u mnie dużo pomógł mostek i jednak głowa na ławce - monstery zasadniczo w takich kg.uja dają, pozdro600 i koksuj dalej - BTW a jak pozostałe boje (martwy, przysiad) ?!
  • Odpowiedz
@Kasahara: trzymaj się miras, olej tę karynę

poszłoby może jakbyś nie robił tej 115 i może 110.
wydaje mi się, że lepiej było się rozgrzać czyli zrobic te 100 albo 105 i później atakować 120, jakby nie poszło, to zejście na 115 dopiero.
  • Odpowiedz
  • 3
@Kasahara czuje dobrze bo przynajmniej nie tylko ja mam słabą klate ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo siad i martwy jak na mój staż i wage nieźle wypada, a klata marnie.
Ale u Ciebie to wydaje sie mega różnica, DL i SQ 2x tyle co BP
  • Odpowiedz
  • 3
@151346136 tak, dlatego często jakiś sebek co ćwiczy sobie losowe ćwiczonka i nie dba o technikę bierze więcej niż ktoś kto ma dopiętą diete, trening ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś w tym musi być. Genetyka i/lub nie przejmowanie sie techniką, samym treningiem, mniej stresu
  • Odpowiedz
@kRpt: ale on dopiero wychodzi z redukcji chyba. Zresztą mi się wydaje że u @kasahary potrzeba jakiejś jednej prostej zmiany chwytu typu idealnie dobrane ćwiczenie dodatkowe do płaskiej albo wstrzelenie się z objętością i zacznie wynik do góry ruszać. A Sebki co wyciskają bez techniki więcej to zazwyczaj dużej wagi i machania z zerową pauzą itd
  • Odpowiedz
@kRpt: bez przesady z tym losowym sebkiem.
z tego co ja na siłce widuje, to serie 100+ robią tylko kolesie co konkretnie tyraja i to widać, że to ich droga życia, albo kolesie na koksie

@IntruderXXL: no nie wiem, stówę to chyba wyciskał ze dwa lata temu, a na pewno rok.
A że na redukcji spadł z siły, to nie znaczy że to jego maxy były
  • Odpowiedz
@kRpt: @stefan8800: @IntruderXXL: warto nadać kontekst ze na 4 lata siłowni u nie 3 lata było w deficycie, a jednak BP to dużo kwestia masy i całkowitej i mięśniowej. Nigdy w tym wybitny nie będę ale dopiero może to ruszyć. Siad i MC to boje mniej zależne od tej masy. Może rozkład ciężaru u mnie na boje się wyrówna z czasem
  • Odpowiedz