Wpis z mikrobloga

Waga sie mocno przekłada na BP, nie bez powodu nie raz gość 100kg, który jakoś za bardzo nie ćwiczy nie ma większego problemu z podniesieniem 100kg. Nie wszyscy, ale często tak jest.
@151346136: Ja strzelam że tak bo sam tak kiedyś spaliłem lecąc co pięć kg a pare dni później zrobiłem więcej serii do 100 kg a po tym już 110 i 120 poszło bez większych problemów. Robienie maxa po ciężarze który jest prawie potencjalnym maxem jednak męczy bardziej niż by się chciało
@Kasahara z tym mostkiem to dałeś mi rozkmine bo sam robie #!$%@? mostek że całe ramie można wsadzić, nawet sie jakoś bardzo nie staram tylko lekko sie wygne i już mam taki, jak zrobie mniejszy to nie moge spiąć się tak jak trzeba, wydaje mi sie że ławka na mojej silce jest za niska xd tak samo z napięciem pośladów, nie moge dobrze nóg ustawić i ciągle zmieniam, raz na palcach, raz
@deshix: a to prawda na tym 115 noga się poślizgnęła i mnie zabujało. Ławka jest średnia ale nie narzekam bo na poprzedniej siłowni była x2 węższa i dodatkowo tak niska ze chyba dla karłów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: osobiście wolał bym zobaczyć przysiad, no ale wiadomix - każdy podnieca się BP, dla mnie osobiście siłownia bez martwego to takie pierduszkowanie i lansik, no ale to moje zdanie. Teraz trend na siłowniach na jakieś krossfiutowe wygibasy i napierd..brzucha, mało kto robi trójbójowe konkurencje + ohp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: u mnie na low barze było to samo, ale znalazłem miejsce na sztandze w którym nie rozwalam nadgarstków i teraz zasadniczo jedyne co uważam za najbardziej przydatne na siłowni to MAGNEZJA niestety w płynie, bo wszędzie mają problemy z używaniem jej :( pozdro i szybkiej regeneracji życzę
@kamilek98PL: przynajmniej wiem na czym stoję i mam odniesienie. Po prostu cel to 117.5 minimum za 6 tygodni, a jak się uda to 120-125. Samo testowanie PR też inaczej rozgram, bo jak zauważyli słusznie inni - za dużo jedynek zrobiłem i troche się wysrałem za bardzo siłowo przed podejsciem do 120