Wpis z mikrobloga

@151346136 tak, dlatego często jakiś sebek co ćwiczy sobie losowe ćwiczonka i nie dba o technikę bierze więcej niż ktoś kto ma dopiętą diete, trening ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś w tym musi być. Genetyka i/lub nie przejmowanie sie techniką, samym treningiem, mniej stresu
@kRpt: ale on dopiero wychodzi z redukcji chyba. Zresztą mi się wydaje że u @kasahary potrzeba jakiejś jednej prostej zmiany chwytu typu idealnie dobrane ćwiczenie dodatkowe do płaskiej albo wstrzelenie się z objętością i zacznie wynik do góry ruszać. A Sebki co wyciskają bez techniki więcej to zazwyczaj dużej wagi i machania z zerową pauzą itd
@kRpt: bez przesady z tym losowym sebkiem.
z tego co ja na siłce widuje, to serie 100+ robią tylko kolesie co konkretnie tyraja i to widać, że to ich droga życia, albo kolesie na koksie

@IntruderXXL: no nie wiem, stówę to chyba wyciskał ze dwa lata temu, a na pewno rok.
A że na redukcji spadł z siły, to nie znaczy że to jego maxy były
@kRpt: @stefan8800: @IntruderXXL: warto nadać kontekst ze na 4 lata siłowni u nie 3 lata było w deficycie, a jednak BP to dużo kwestia masy i całkowitej i mięśniowej. Nigdy w tym wybitny nie będę ale dopiero może to ruszyć. Siad i MC to boje mniej zależne od tej masy. Może rozkład ciężaru u mnie na boje się wyrówna z czasem