Wpis z mikrobloga

@woda48: prawdopodobnie słaby triceps. Z dółu sztanga mi zawsze wyskakuje ile by nie było. A może po prostu się zmęczyłem poprzednimi próbami; może całościowo jestem za słaby; może napięcie puściło w plecach. Cieżko ocenić, co dokładnie poszło nie tak; ale te 120 było do zrobienia.
@Kasahara: strzelałbym w te próby, ktoś wyżej ma racje i się wyjechałeś poprzednimi singlami. jak wiesz ze 115 pójdzie to nie ma co go bić na kolejny raz.
no dokładnie- te 120 spokojnie mogło pójść, najgorszy etap z dołem miałeś za sobą
trzymam kciuki za 120! :)
@pan-bartolomeu-dias: https://www.wykop.pl/wpis/44004563/borsucza-masa-odcinek-2-nowy-plan-treningowy-test-/ co 3 tygodnie zmieniam na tagu #fullborsukworkout w weekend dam nowy, na kolejne 3 tygodnie
@sinbad_: ale ja robie dość duży mostek, nie widać go, bo bluzka jest bardzo luźna i opada, leg drive jest. A z głową sam nie wiem, od niedawna zacząłem to robić i sam nie wiem czy mi to pomaga czy przeszkadza - musze to przeanalizować - na pewno tracę punkt podparcia ją odrywając.
@Kasahara: zadne tam mile. Jestem pod wrazeniem i sam zapracowales.

Ja przez podnoszenie glowy sobie kiedys cos tam naciagnalem na plecach, takze nie polecam. :)

Co do mostka to sam najlepiej wiesz. Wolisz robic z placami na ziemi niz calymi stopami?
@sinbad_: Z palcami, bo wtedy naciskam piętę w dół i mam napięcie/leg drive. Jak miałem płasko to nie mogłem aby naciskać ani odpychać się, możliwe, ze przez złą wysokość ławki, cieżej też mi było zrobić mostek