Wpis z mikrobloga

Świętujemy 7000 wpisów !!! Zrobiliśmy to, nie ja - razem
żaden nick który zawołałem nie znalazł się przypadkowo, bez was nie przetrwałbym wsi i tego ciemnogrodu - nie miałbym dla kogo pisać. A tak?
Sama przyjemność, ile ja mogę osób zawołać - za każdym nickiem kryło się wsparcie, kontemplacje czasami radość
Hah szczerze wam powiem że tam brakuje 30 postów, do 7k ale to nieważne jest sobota
wieczór i noc przed nami
Chciałbym tym razem jednak dedykować ten wpis osobą których już tutaj z nami nie ma
Trisowi i Anonciowi ( tak wiem, udziela się na mirkowyznaniach)
takich ludzi jako oni było wielu, i ja ich pamiętam z pojedyncza każdego, myśle że gdyby nie usunęli konta, banicje to lista byłaby 2 razy dłuższa
Do rzeczy.
Dziękuje że jesteście poprostu!!!
I tak pamiętam o streamach które obiecałem, nie zapominam
wspominałem po 2020 będziemy działać ;)
@iMarek22 @scotieb @robotMaciek @St_Jou_Lozzer @LVLV @pavlovs_dog @jurek-xd @Gandern @wypokk @FilozofujacyTopor
@Lajfisbjutiful @BilobateLake @Lance_Ryder_Wilson @Przychlast @danlenoir @zielony_nowicjusz88
@Rebmobanu @spasiony_szczur @ukaszeq @Sebtaa @saltypretzel @hrabonrzcz @Mors_mihi_lucrum
@DariuszGnatowski @CzerstwaBulka @smsmasher @Jell-o @Obi-lan_Kretyni @Vinny @DoktorNauk @AnimusAeger999
@michau507 @ZdejmijTenAbazur @NieMaSzans @nogodpleaseno @rider3031 @Ezev @GreatestLoser
@fladrabiznesu @Gaidemski @Prevetto @Ramzi96M @achaseek @arek4444 @Qbi96 @pierd_bozy @Gringo44
@H0nney @typbezoszczednosci95 @pestis @JestemSpermiarzem @RaperZeWsi @DzikiWonsZwKapeluszu
@ledwo_zipie @Insam27 @Dobrohoczy @Niski_Manlet @423frewq4f23 @DizzyEgg @mazx @Clixu @CancerLight
@Trzpiot @przeor22 @DIO_ @spierredolada @NiebieskiGroszek @Hollaholla @KontrastWykop @guex
@Cybek-Marian @Sierzant_Stuleja @djavulen @Another_One @paw4da @zycietokuj @mieszkamzmamusia
@BigSmoke01 @spermiagen @regal20 @SmutnyKot @NzeroZeroB @nieplodnyprzegryw @XkemotX @sad_pepe
@DziewczynaChaos @Deerida @Ehhhhhhh @jajecznicaZ5Jaj @om9k @Sinti @exastronaut @Diels_Alder
@Rzewliwy_wykolejeniec @GreatestLoser @spermiagen @Austriacki_akwarelista @DariuszGnatowski
@kompanko @Kondzio11121555 @vanilla_candle @Agaress @Piottix @PozytywnyWariat @Oli_Wier
@anonanonimowy321 @Anty_bialorycerzyk @LRF1000W @Umeraczyk @Nigrum @Baleburg @Mystoo
@michau507 @Zielonka696969 @shymon-kardash @Gryfindor213 @Greenvidia
#przegryw
Mescuda - Świętujemy 7000 wpisów !!! Zrobiliśmy to, nie ja - razem
żaden nick który ...

źródło: comment_Mvwn55veaynDEtTARwpj0vG7mUspYKzH.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz