Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #zwiazki
Żona się obraziła po wczorajszej gadce ze mna:

- Kochanie kupimy sobie szczoteczki soniczne ?
- serio ? nie szkoda ci z 1500 zł na takie coś ?
- no ale one lepiej myją zęby
- ludzie zwykłymi szczoteczkami myją zeby od x lat i jakoś mają normalne zęby ale ty potrzebujesz mieć szczoteczkę z aplikacją która ci mówi ile ci pozostało czasu myci i pod jakim kątem trzymać szczoteczkę
- tak
- to kup sobie też soniczny wibrator

obraza
  • 169
@Pan_Jerzy: a ty jesteś znawcą i dasz mi argumenty ?
Że nie wkładam do pyska wraz z żoną jakieś gówno rakotwórczego plastiku z chin ? Który przy okazji wybuchnie mi w mordzie jak będę mył zęby ? A o zwrot kosztów za operację plastyczną będę ścigał firmę która 3 razy zmieniła nazwę i się przebranżowiła i już robi rowery elektryczne
a ty jesteś znawcą i dasz mi argumenty ?


@samuraj24: argumenty na co? ja nie jestem znawcą więc nie wypowiadam się na ten temat.
ty za to piszesz oburzony, że za 150 zł to na 100% badziew więc pytam o argumenty

wybuchnie mi w mordzie

rakotwórczego

operację plastyczną


no powiedz dlaczego tak ma się stać. Nie masz wiedzy ani argumentów prawda?
przestań już ćpać bo to się wymyka spod kontroli.

nie
@Pan_Jerzy: ja pier..... ty tak na serio ??

1. Pierwsze wyprodukowanie samego plastiku z włosiem (standardowej szczoteczki), załóżmy że nawet bez BPA to jest inna inszość - jak zapakowanie w plastik elektroniki, która musi być wodoszczelna, odpowiadająca za przenoszenie drgań itp itd. Więc przypuszczam "inteligencie" że taki plastik jest inny. Zresztą szczoteczki deklu, które kupujesz w sklepie muszą mieć atesty - a jakieś gówno ściągane z chin już nie do końca..
@samuraj24: pokażę Ci jak to się robi w zdrowych związkach a nei polskiej januszowej patologii starych zgredów zrzędliwych

A: myślę o kupnie bublulatora za xx PLN
B: bulbulator? Nigdy o tym nie słyszałem, co to takiego?
A: to takie coś co bulbuje
B: a po co chcesz by bulbulowało
A: bo przydatne
B: wiesz co to dosyć drogo xx PLN, ale wezmę poczytam o bulbulatorach w wolnym czasie skoro mówisz, że
@samuraj24: ty jesteś jebnięty :/

Xiaomi to też firma z kapitałem, używam ich szczoteczki sonicznej od ponad roku i mi nie wybuchła. A kosztowała mniej niż 150 zł. Jakbyś nie wiedział to większość rzeczy jest produkowana w Chinach i jakoś nie wybucha. Czego ty się #!$%@? spodziewałeś po ładowarce za 2$?

Dla mnie philips czy xiaomi są tak samo wiarygodne - a nawet xiaomi bardziej bo mam większe doświadczenie z ich