Wpis z mikrobloga

Beka z ludzi co mają po 20 lat, nigdy nie zapalili jednego papierosa w życiu, a jak ktoś im proponuje żeby spróbowali ten jeden pierwszy raz, to oni reagują jak na wieść o seksie analnym. I tłumaczysz takiemu, że to tylko by sobie opinię wyrobił na temat nikotyny, że przecież od jednej się nie uzalezni bo to niemożliwe. Ale on idzie w zaparte że siedemnaście lat temu jego piessynawujkastryjecznegobabci umar na papierosy i KU*WA PRZYSIĄGŁ sobie na honor że nigdy nawet nie spróbuje. To tak jakby spytać się znajomego czy chce posłuchać jeden kawałek jazzowy, zapewne i tak Ci się nie spodoba, a ten zaczyna jąkać się że NIGDY nie przesłucha nawet jednego bo jego stary to Krzysztof Komeda i jazz go zabił.
#bekazpodludzi #gorzkiezale #papierosy
akhdir - Beka z ludzi co mają po 20 lat, nigdy nie zapalili jednego papierosa w życiu...

źródło: comment_8WVhTV3AgTM4DcumCpfTkQ1LF8To9tX0.jpg

Pobierz
  • 108
@akhdir: #!$%@?. Nie chce to nie chce. O co Ci chodzi? xD Ty jesteś nauczyciel swiata jakiś? Równie dobrze możesz tak mówić o każdej innek rzeczy. Zaproponować stosunek z psem jak sra a on na to reaguje jak na wieść o seksie analnym. Itłumaczysz takiemu że chodzi o to żeby wyrobił sobie opinie o "rucham psa jak sra" że od jednego razu to nie zbałamuci wszystkich owczarków w okolicy. Ale on
via Wykop Mobilny (Android)
  • 108
@akhdir: Jak można porównywać uzależniającą i szkodliwą używkę do muzyki? Niechęć do próbkowania papierosów jest jak najbardziej sensowna, bo ilość skutków ubocznych jest tak duża, że ta potencjalna przyjemność nie jest tego warta i nie warto ryzykować uzależnienia i szkodzenia sobie w jej imię.
@akhdir: Mój dziadek palił przez całe życie. Gdy miałem około 10 lat moja mama powiedziała mu "jeśli chcesz zobaczyć jak twoje wnuki idą na studia, powinieneś natychmiast rzucić palenie". Łzy napłynęły mu do oczu, gdy uświadomił sobie jaka jest stawka. Rzucił palenie z dnia na dzień. Niestety było za późno, bo trzy lata później zmarł z powodu raka płuc. Byłem strasznie tym zdołowany. Moja matka powiedziała do mnie "Nigdy nie pal.
@akhdir 23 lata na karku, nigdy w życiu żadnego papierosa w buzi i wiesz co? To jest mój mały powód do dumy, w świecie gdzie ludzie dla chwili wątpliwej przyjemności poświęcają swoje zdrowie fakt, że potrafię odmówić i być ponad ten syf daje mi poczucie tego, że robię coś dobrego dla siebie i ludzi wokół, bo nikogo nie truje. Na takich jak Ty ha tfu, bo dla spelnienia jakiegoś chorego wymysłu narzucenia