Wpis z mikrobloga

Beka z ludzi co mają po 20 lat, nigdy nie zapalili jednego papierosa w życiu, a jak ktoś im proponuje żeby spróbowali ten jeden pierwszy raz, to oni reagują jak na wieść o seksie analnym. I tłumaczysz takiemu, że to tylko by sobie opinię wyrobił na temat nikotyny, że przecież od jednej się nie uzalezni bo to niemożliwe. Ale on idzie w zaparte że siedemnaście lat temu jego piessynawujkastryjecznegobabci umar na papierosy i KU*WA PRZYSIĄGŁ sobie na honor że nigdy nawet nie spróbuje. To tak jakby spytać się znajomego czy chce posłuchać jeden kawałek jazzowy, zapewne i tak Ci się nie spodoba, a ten zaczyna jąkać się że NIGDY nie przesłucha nawet jednego bo jego stary to Krzysztof Komeda i jazz go zabił.
#bekazpodludzi #gorzkiezale #papierosy
akhdir - Beka z ludzi co mają po 20 lat, nigdy nie zapalili jednego papierosa w życiu...

źródło: comment_8WVhTV3AgTM4DcumCpfTkQ1LF8To9tX0.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
Mój dziadek palił przez całe życie. Gdy miałem około 10 lat moja mama powiedziała mu "jeśli chcesz zobaczyć jak twoje wnuki idą na studia, powinieneś natychmiast rzucić palenie". Łzy napłynęły mu do oczy i zgasił kiepa w popielniczce. Po 15 minutach powiedział: "a #!$%@? z tymi wnukami" i wyciągnął paczkę Popularnych.
  • Odpowiedz
@akhdir: Zapaliłem sobie kiedyś w nocy w pracy z ziomkiem na przerwie, bo spać mi się już chciało, a jeszcze ze 2h do końca były, no i potem po wyjściu z roboty jeszcze czułem smak peta w ryju i smród dymu na palcach. Więc tak, beka ze mnie, ale nie polecam nawet próbować tego gówna.
  • Odpowiedz
  • 61
@akhdir beka to jest z ludzi którzy w 2019 jaraja się paleniem papierosów i na siłę śmieją się z ludzi, którzy nie chcą nawet spróbować tego najbardziej debilnego nałogu jaki istnieje. Ani to już modne, ani rozsądne aby palić w dzisiejszych czasach :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@akhdir: część z nich podświadomie zdaje sobie sprawę jak łatwo mogą się wpieprzyc w nałóg i dlatego przyjmują poze całkowitego odrzucenia. Nie namawiaj, po prostu.
  • Odpowiedz
@akhdir: nigdy nie zrozumiem palaczy i tego kultu palenia. Co prawda kilka paczek w życiu wypaliłem kierowany ciekawością a nie młodzieńczym buntem(bo większość palaczy jednak zaczyna pod presją otoczenia) i dalej nie wiem co w tym takiego zajebistego? Człowiek śmierdzi, z japy śmierdzi, otoczenie przechodzi charakterystycznym smrodkiem, twarz się niszczy itd...
Moja niechęć do palenie bierze się też z tego że przez lata byłem tzw. biernym palaczem i co się nawdychałem
s.....a - @akhdir: nigdy nie zrozumiem palaczy i tego kultu palenia. Co prawda kilka ...

źródło: comment_BKY80lrERLgko8dCuJAoSfLSjdcsbxpv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@akhdir: jestem fanem wszelkiej maści używek a papierosy sa najgorsza używką, rzucam to gówno już jakiś czas, czasem idzie lepiej a czasem gorzej. Nikomu nie polecam papierosów, Extazy, mj jak najbardziej ale kiepy? W życiu.
  • Odpowiedz