Wpis z mikrobloga

Beka z ludzi co mają po 20 lat, nigdy nie zapalili jednego papierosa w życiu, a jak ktoś im proponuje żeby spróbowali ten jeden pierwszy raz, to oni reagują jak na wieść o seksie analnym. I tłumaczysz takiemu, że to tylko by sobie opinię wyrobił na temat nikotyny, że przecież od jednej się nie uzalezni bo to niemożliwe. Ale on idzie w zaparte że siedemnaście lat temu jego piessynawujkastryjecznegobabci umar na papierosy i KU*WA PRZYSIĄGŁ sobie na honor że nigdy nawet nie spróbuje. To tak jakby spytać się znajomego czy chce posłuchać jeden kawałek jazzowy, zapewne i tak Ci się nie spodoba, a ten zaczyna jąkać się że NIGDY nie przesłucha nawet jednego bo jego stary to Krzysztof Komeda i jazz go zabił.
#bekazpodludzi #gorzkiezale #papierosy
akhdir - Beka z ludzi co mają po 20 lat, nigdy nie zapalili jednego papierosa w życiu...

źródło: comment_8WVhTV3AgTM4DcumCpfTkQ1LF8To9tX0.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@akhdir: po #!$%@? namawiasz ludzi do gówna? Jeszcze się komuś spodoba i zacznie palić, poniekąd przez Twoje nakłanianie, choć przede wszystkim przez brak silnej woli.

Sama paliłam 6 lat nałogowo i nigdy nikogo nie próbowałam nakręcić na spróbowanie.

Mam takie podejście do twardych narkotyków, że nigdy nie chce ich próbować, bo nie mam zamiaru ryzykować, że mi się spodoba i #!$%@? sobie życie emocjonalne.

Nie szanuje Twojego postępowania mocno.
  • Odpowiedz
@akhdir: Badania wykazują, że palenie tytoniu osiąga dobre rezultaty w procesie socjalizacji młodzieży. Jednym słowem, jakby przegrywy paliły fajki to nie byłyby przegrywami.
  • Odpowiedz
@akhdir: Beka z ludzi którzy uzależnili się od kawałka gówna zawiniętego w papierek i widzą problem wśród innych a nie u siebie.
  • Odpowiedz
I tłumaczysz takiemu, że to tylko by sobie opinię wyrobił na temat nikotyny


@akhdir: ale mnie #!$%@?, jak debile utożsamiają nikotynę z papierosami (°°
  • Odpowiedz
Beka z ludzi co mają po 20 lat, nigdy nie zapalili jednego papierosa w życiu, a jak ktoś im proponuje żeby spróbowali ten jeden pierwszy raz, to oni reagują jak na wieść o seksie analnym. I tłumaczysz takiemu, że to tylko by sobie opinię wyrobił na temat nikotyny, że przecież od jednej się nie uzalezni bo to niemożliwe. Ale on idzie w zaparte że siedemnaście lat temu jego piessynawujkastryjecznegobabci umar na papierosy
  • Odpowiedz
I tłumaczysz takiemu, że to tylko by sobie opinię wyrobił na temat nikotyny

KU*WA PRZYSIĄGŁ sobie na honor że nigdy nawet nie spróbuje


@akhdir: I bardzo dobrze, bo na podstawie papierosów, to można sobie wyrobić jedynie opinię, że nikotyna to gówno gorsze od inhalacji mielonego azbestu. Jak chcesz komuś opinię wyrabiać, to lepiej cygaro. Dla mnie papierosiarze to gorszy sort człowieka, mimo że nie pogardzę łagodnym cygarem.
  • Odpowiedz
@akhdir: ja palę jak jest jakaś impreza, bo wtedy jest fajna okazja, żeby pogadać z innymi ludźmi albo czasami jak akurat kolega poczęstuje. Trochę już tych fajek poszło ale do uzależnienia to daleko xD Podstawa to chyba regularne palenie. Większość uzależnionych znajomych chodziło w liceum na przerwach na fajkę dla beki i w końcu się okazało, że się uzależnili xD
  • Odpowiedz