Wpis z mikrobloga

  • 0
@wojtoon Co? XD Nigdy do samego transportu bym takiego nie kupił, w polu za to się spisuje super talerzowka 5m bez problemu tak samo jak i agregat uprawowy 6m czy też pługi 8 skib ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@CocoJambo14
Nic nie rozumiesz.
Maszyny o porównywalnej mocy, a często niższej i jednocześnie mniejszej masie kopią jeleniom dupę na szaro. O trwałości szkoda gadać (tak jak o konieczności szukania nr do serwisu żeby zmienić głupi olej)

Po prostu hamburgery nie potrafią zrobić ciągnika. To nie jest problem wrzucić i tysiąc koni na 4 koła, tylko problemem jest zmusić te konie do odpychania się.
Dlatego nic nie równa się z Fendtem czy Claasem
wojtoon - @CocoJambo14 
Nic nie rozumiesz.
Maszyny o porównywalnej mocy, a często niż...
  • Odpowiedz
  • 4
@wojtoon O czym ty gadasz chłopie, oleje bez problemu sam wymieniłem, więc nie wiem skąd ty bierzesz takie info. Wiadomo że z fendtem nie ma co porównywać uciągu, ale jeśli chodzi o trwałość to na pewno lepszy ten JD(nie mówię o tych nowszych) niż ten Claas, a jeśli jeszcze popatrzeć na wygodę Claasa to szkoda gadać bo dopiero od niedawna potrafią zrobić porządny i wygodny ciągnik. A co do filmu to zwróć
  • Odpowiedz
@CocoJambo14
Gościu, ten JD waży prawie 6 ton, a FT 3,9t.
Chcesz mi powiedzieć, że FT ma w takiej malutkiej skrzyni powieszone dwie tony? (Z drugiej strony to on go ciągnie jak gumę z majtek więc należałoby policzyć 3 tony)
A nie wspomnisz nic o połowe węższych oponach?

To łap śnieg

wojtoon - @CocoJambo14 
Gościu, ten JD waży prawie 6 ton, a FT 3,9t.
Chcesz mi powied...
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtoon nie wiem czy masz jakiekolwiek pojęcie o tym ale dla wielu rolników ciągnik ma być jak limuzyna bo mają dość już obijania się głowa po kabinie i o bolącym ciele po całym dniu roboty. Nie wiem nie wiem, ja mam inne spostrzeżenia odnośnie JD ale mówię tu o swoim ze zdjęcia a nie tych nowszych bo nimi nie jeździłem ;)
  • Odpowiedz
@CocoJambo14 i chcesz powiedzieć, że JD ze swoimi pomarańczowymi wajchami i beżowym plastikiem jest jakimś wybitnie komfortowym ciągnikiem na tle swojej konkurencji cenowej i warto dopłacić do sprzętu który młóci po dupie połowę tańszy, o 30% słabszy i o 30% lżjeszy farbowany hindus?
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtoon U mnie nie ma żadnej wajchy także nie wiem o czym ty mówisz. Pod względem komfortu mój 7920 zjada mojego fendta 926 z2007 roku. Jak patrzę na ciągniki innych marek niż Fendt w latach 2000-2010 to nie widzę nic porządnego oprócz JD który prezentuje się najlepiej spośród reszty a o nowszych nie ma co mówić bo się rynek wyrównał. I nie mówię tu o przepłacaniu żadnym bo nie mówię o nowych
  • Odpowiedz
  • 0
@CocoJambo14 ja mam nh t6 nie narzekam od 6 lat jeden przekaźnik oleje sam wymieniam moc w polu ma nie idzie go zaduśić w orce 14 litrów na ha, awarie to jeden przekaźnik i wąż od spryskiwacza, oleje wymieniam samemu tak jak tamte dwie wcześniejsze awarie bez serwisu. Tani prosty mechaniczny ciągnik skrzynia ec mimo że wyje to bardzo ją lubię prosta łatwa w obsłudze nie do zajechania. Kolega ma nowego jd
  • Odpowiedz