Wpis z mikrobloga

I cyk +20kg w 5 tygodni dodane hehe, block pull 15cm. Poprzedni rekord 320kg dzisiaj 340kg i to łatwe!.

Poprzedni wpis - https://www.wykop.pl/wpis/42651443/nie-ma-lepszej-metody-zwiekszania-sily-nic-katrozn/

Jak zacząłem poprzedni wpis?

Nie ma lepszej metody zwiększania siły nić katrożnicze 1rep maxy, czyli MAX EFFORT METHOD. Po prostu jest to najprostszy, najszybszy sposób na zwiększenie siły, dający ciału ogromny bodziec.

I jesteśmy 5 tygodni później :D +20kg i to jeszcze łatwiej niż poprzednio 320kg hehe. Już niedługo będę sprawdzał 1RM w zwykłym ciągu i liczę na naprawdę solidny PR, wszystko na to wskazuje :D

Dzisiaj, zrobiłem najpierw łatwy PR 325kg i wiedziałem że muszę jechać dalej, dołożyłem do 340kg i kolejny PR. Dwa rekordy i na tym zawsze kończę, dalej nie ma co cisnąć. Potem po prostu ponabijałem objętość, szczególnie zmasakrowałem dwójki.

Trening
Block pull 15cm - 325x1 340x1
Dimel deadlift 110kg - 3x20
Reverse hypers + DB rows - 4x10
Band ham curls - 3x30

Niżej filmik z dzisiaj i porównanie z tymi 320kg 5 tygodni temu... Teraz pozostaje tylko ŻREĆ, bo trzeba się zregenerować.

#strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #silownia
IntruderXXL - I cyk +20kg w 5 tygodni dodane hehe, block pull 15cm. Poprzedni rekord ...

źródło: comment_0RDgKD5X8Ju8PjMpynyQDbEwHFBVb8JG.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze nie widziałem chyba tego pytania, ale który rocznik jesteś?


@Darksed: 1992, trenuję od 3,5roku - w sensie robię siady/ciągi i mam jakiś plan, bo wcześniej tylko SW, przerwy, bro splity itd, gdzieś już to opisywałem na wykopie. Moje wyniki w marcu 2016.

WYCISKANIE - 147x3
MARTWY CIĄG
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Co do stażu to się nie zgadzam z liczeniem od "ciężkich treningów" bo to nie ma żadnego sensu, wcześniejsze lata akurat przygotowały cię w takim stopniu aby przez kolejne lata móc bić rekordy xD. Ja mogę powiedzieć że trójbój trenuję od 3 lat ale ciężko od 2( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie mój całkowity staż to 7 lat bo była jeszcze kalistenika, dwóbój czy kulturystyka. Dlatego
  • Odpowiedz
@Darksed: 5 lat grania w klubie w piłkę, 3 lata lekkoatletyki, 2 lata jakaś kalistenika, a pózniej na grupach

"5 miesięcy stażu 150kg przysiad x10, martwy 180x10, wyciskanie 120x10, może być?"

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlatego jak ktoś się pyta ile trenuje to mówię staż od początku xD


@Darksed: Ale ja tak samo :) Wielokrotnie pisałem, że pierwsze treningi robiłem ~9lat temu i od tamtego czasu mam jakąś styczność ze sportem, w sensie z SW i siłownią. Ale dopiero w marcu 2016 zakończyłem pewien etap w życiu, i stwierdziłem że chce być najsilniejszym jak się da, w trzech bojach (heh bo jakoś miałem i nadal
  • Odpowiedz
Myślałeś kiedyś aby spróbować pobawić się w strongmana?


@Darksed: Wiesz tam trzeba biegać i walczyć z czasem, a ja bardzo nie lubię biegać :P Nie wspominam już o ilości kontuzji jakie ten sport powoduje.

Ja mam mentalność typowego "powerliftera" naprawdę najlepiej jakby ktoś mnie zaniósł do sztangi, dał mi ją podnieść, a potem odniósł mnie, najlepiej jeszcze zatrzymując się w macu lub kfc na odpowiedni posiłek lol. Więc może dlatego mi aż tak idzie to dźwigania? Cóż uwielbiam 1RM :P I jeszcze wieleee przede
  • Odpowiedz
Teraz rozumiem dlaczego metoda WSB tak ci odpowiada, na większości metod trójbojowych byś się zanudził


@Darksed: DOKŁADNIE TAK :) Nie wytrzymałbym, powtarzającego się treningu w oparciu o procenty, ciągłego katowania siadu/wyciskania/ciągu i jeszcze unikania 1RM heh. A tak? Ciągle robię 1RM, ciągle robię inne ćwiczenia, żaden mój trening nie przypomina poprzedniego i co najważniejsze, ciągle robię się silniejszy, większy, eksplozywniejszy przez cały rok a to mnie bardzo motywuje.
  • Odpowiedz