Wpis z mikrobloga

I cyk +20kg w 5 tygodni dodane hehe, block pull 15cm. Poprzedni rekord 320kg dzisiaj 340kg i to łatwe!.

Poprzedni wpis - https://www.wykop.pl/wpis/42651443/nie-ma-lepszej-metody-zwiekszania-sily-nic-katrozn/

Jak zacząłem poprzedni wpis?

Nie ma lepszej metody zwiększania siły nić katrożnicze 1rep maxy, czyli MAX EFFORT METHOD. Po prostu jest to najprostszy, najszybszy sposób na zwiększenie siły, dający ciału ogromny bodziec.

I jesteśmy 5 tygodni później :D +20kg i to jeszcze łatwiej niż poprzednio 320kg hehe. Już niedługo będę sprawdzał 1RM w zwykłym ciągu i liczę na naprawdę solidny PR, wszystko na to wskazuje :D

Dzisiaj, zrobiłem najpierw łatwy PR 325kg i wiedziałem że muszę jechać dalej, dołożyłem do 340kg i kolejny PR. Dwa rekordy i na tym zawsze kończę, dalej nie ma co cisnąć. Potem po prostu ponabijałem objętość, szczególnie zmasakrowałem dwójki.

Trening
Block pull 15cm - 325x1 340x1
Dimel deadlift 110kg - 3x20
Reverse hypers + DB rows - 4x10
Band ham curls - 3x30

Niżej filmik z dzisiaj i porównanie z tymi 320kg 5 tygodni temu... Teraz pozostaje tylko ŻREĆ, bo trzeba się zregenerować.

#strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #silownia
IntruderXXL - I cyk +20kg w 5 tygodni dodane hehe, block pull 15cm. Poprzedni rekord ...

źródło: comment_0RDgKD5X8Ju8PjMpynyQDbEwHFBVb8JG.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak z ciekawosci, dalej probujesz zwiekszac mase czy narazie nie? Bo mam wrazenie ze od dluzszego czasu stoi w okolicy tych 165


@TomekABC123: Wiesz przy takiej masie z kilogramami to jest tak, że jak się wyjątkowo nażrę przez kilka dni, napije mnóstwo wody to na wadze i pod 170kg podejdę... Albo kilka dni zjem mniej, troszkę mniej wody i już koło 160kg będę.

Jedno jest pewne że waga za X
  • Odpowiedz
@IntruderXXL mysle, ze z Twoja psychika i podejsciem do treningow moglbys spokojnie przeprogramowac sie na bieganie i #!$%@? w strongmanach. Przy tych wynikach jakie teraz robisz, gdybys sie faktycznie nastawil na zmiane dyscypliny, dolozyl bombe, trenera od strongmanow itd, to moglbys zrobic kariere, z gatunku tych o ktorych mowia wszyscy i wszyscy znaja nazwisko. Nie oszukujmy sie, elite stromgman jest bardziej medialna i bardziej oplacalna dziedzina niz powerlifting. Nie mowie, ze
  • Odpowiedz
27 lat masz lol a rok temu pisałeś że masz 23 xD


@lukasz27: WHAT? Gdzie? Daj mi link bo chętnie to przeczytam lol. I 26 lat jeszcze :) W wieku 23lat zacząłem konkretne treningi, czyli w marcu 2016
  • Odpowiedz
@hesuss: Dzięki za miłe słowa. Ja sobie troszkę "mędrkuje" tutaj na wykopie, ale tak naprawdę to ja jestem jeszcze na początku drogi, bo co to jest 3,5r konkretnych treningów? Początek długiej drogi. Wiele rzeczy może się stać po drodze. Czas pokaże.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL tylko uwazaj zebys po drodze nie stal sie stary, bo na to juz nie nic sie na da poradzic. Nooo, moze oprocz hGG ;)
Pozdro, sukcesow nie zycze bo wiesz jak na nie pracowac, ale oby kontuzje Cie omijaly.
  • Odpowiedz
tylko uwazaj zebys po drodze nie stal sie stary, bo na to juz nie nic sie na da poradzic.


@hesuss: Dlatego sobie dobry sport wybrałem hehe, gdzie wiek gra drugorzędną rolę bo o wiele istotniejsze jest "zużycie materiału" czyli ciała, a szczyt możliwości siłowych przypada na 35-45r życia z tym że większość się posypie zanim taki wiek osiągnie.
  • Odpowiedz