Wpis z mikrobloga

@kadbery: dlaczego bogaci geje nie mieliby lobbować za przyznaniem im przywilejów? ja bym lobbował. Gdybym miał hajs już dawno zapłaciłbym netflixowi za dobry serial o polskiej historii, promujący postawy patriotyczne. No ale jestem gołodupcem więc w netflixie pokazują homoseksualistów jakby byli czymś normalnym a nie jednoprocentowym odchyłem.
  • Odpowiedz
Prawaki nieboraki, już tłumaczę na podstawie analogii:

Wlepka z przekreśloną swastyką - OK
Wlepka ze swastyką - NIE OK

Wlepka z tęczą LGBT - OK
  • Odpowiedz
czy ty właśnie serio porównujesz obrazek z tęczową aureolą do hitlerowskich metod xD ?


@Deska_o0: dla kogoś wartości związane z Maryją mogą być tak samo ważne jak dla kogoś innego wartości LGBT. Nawet nie próbuj ani trochę insynuować, że te "hitlerowskie metody" są bardziej obraźliwe.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Nie przeczytałem jeszcze wszystkich komentarzy, ale sprostuję ze swojej perspektywy. Ja np. jestem #lewak, a nie mam nic przeciwko tym naklejkom "anty-LGBT". Osób z tego środowiska one i tak nie dotykają, bo są ważniejsze problemy na świecie niż wlepki, a świadczą tylko i wyłącznie negatywnie o naklejających, którzy sami sobie wystawiają wizytówkę. Wspominasz o naklejaniu Maryi z tęczą - myślę, że to nie jest to samo,
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Rozumiem, że Maryja może być ważna. Ale powiedz mi tylko co jest obraźliwego w tęczy przy Maryi? Maryja w założeniu katolików w PL jest Królową wszystkich - ona nie segreguje ludzi według poglądów, ras, orientacji, narodowości, orientacji. Osoby LGBT mają prawo tak samo się z nią identyfikować jak np. narodowcy, prawica, Niemcy, mieszkańcy Pcimia Górnego i wszyscy inni ludzie. I może rzeczywiście środowisku #lgbt w większości nie
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Jak już lecimy z taką symetrią, to mam nadzieję, że najazd policji o 6 rano na tą gadzinówkę też będzie. Czy to już nie podpada pod ten znak równości panie filozofie?
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama:
I to ma być te oranie lewactwa? Wow, macie naprawdę niskie standardy wśród konserw xd

I jedno nie ma nic wspólnego z drugim, w jednym przypadku masz tęczę z Maryją, która obiektywnie nie jest niczym złym, w drugim, masz przekreśloną tęczę lgbt, która jak najbardziej zła jest, bo symbolizuje walkę o prawa człowieka w kwestii wolności do zawieranie legalnych i prawnych związków tej samej płci. Przykład z dupy xd
  • Odpowiedz
@NPCno123123: Widzisz, ja to widzę trochę inaczej. Oczywiście są osoby np. z kręgu #gimboateizm, które zawieszają bezmyślnie z myślą "Dawaj Mati, beka będzie, wkurzymy mohery", ale nie uważam, by była to na tyle reprezentatywna grupa, by przypisywać taki cel wszystkim tęczowym Mariom, bo one powstały w konkretnym celu - aby zwrócić uwagę na konkretny problem. One same w sobie są raczej odpowiedzią na prowokację ze strony Kościoła,
  • Odpowiedz
@Mirrak:

Spartanie byli heteroseksualni a seks z mężczyzną lub chłopcem, nie był uwarunkowany miłością lecz zwyczajem panującym w polis.

Czyli seks dwóch mężczyzn którzy się nie kochają jest heteroseksualny xD
  • Odpowiedz
@NPCno123123:
Yup, ponieważ heteroseksualizm to orientacja seksualna -_-
Możesz uprawiać seks z facetem ale to nie oznacza, że kochasz go lub sprawia ci to przyjemność, tylko np zmusiły cię do tego okoliczności, szantaż, więzienie itd.

W Sparcie miałeś prawo zwyczajowe. To wszystko.
Nie robili tego bo kochali tych chłopców( co byłby absurdalne wręcz, bo oznaczałoby to że praktycznie każdy mężczyzna w Sparcie jest homo lub bi xd), ale dlatego ponieważ
  • Odpowiedz
lewaki: robią wlepki z tęczową maryją i przylepiają

Gazeta Polska oraz prawaki: obrażajo! profanacja! tak nie godzi się!

ci sami prawaki oraz Gazeta Polska: robią wlepki z przekreśloną tęczą lgbt

logika: => robienie krzywej z niej

@spere: co było pierwsze, jajko czy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@patool: O 6 rano to oni pewnie nie wstają vel sama gazeta jest otwierana koło 8. I nie można robić najazd na redakcje gazety (chyba, że jest się PO za Wprost xD). No, ale ja nie jestem studiującym dziennikarzem. Zamilczę więc, może ktoś wie więcej
  • Odpowiedz