Wpis z mikrobloga

@Brzytwa_Ockhama:
Naprawdę nie widzisz różnicy między dorysowaniem obiektowi kultu religijnego, aureoli w kolory tęczy (które ktoś może zinterpretować jako wyraz naśmiewania się z religii), a tworzeniem stref do których osoby (bądź ideologia, jak próbujesz usilnie oddzielać) LGBT nie mają wstępu?

No postaw na szali jedno - czyli urażenie uczuć religijnych jakiegoś katolika, i drugie - czyli tworzenie przestrzeni w których osoby homoseksualne (bądź utożsamiające się z ruchem LGBT jak próbujesz usilnie
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama:

Znacznie lepsi zaś są Ci którzy potrafią orać setki Persów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Znacznie lepsze są konserwy w Ameryce niż w Polsce, bo przynajmniej nie są takimi cuckami i nie musieli głosować na socjalistyczny PiS xD
  • Odpowiedz
Znacznie lepsze są konserwy w Ameryce niż w Polsce, bo przynajmniej nie są takimi cuckami i nie musieli głosować na socjalistyczny PiS xD


@TypowyRobert: xD U mean neo-cons? Ci którzy zamiast na służbę zdrowia wydają na wojsko? Już widzę jacy są super.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama A gówno. Jedni i drudzy są siebie warci. W tym kraju wieczne wojenki, jak nie polityczne to światopoglądowe. #!$%@? stąd do kraju bardziej jednolitego poglądowo bo Polska nie jest krajem do normalnego życia w pokoju i spokoju
  • Odpowiedz
Manipulacja. Nie chodzi o strefę wolną od mniejszości tylko od LGBTQ. Czy żaden hetero nie jest działaczem LGBT? Jeśli tak to nie mów, że to organizacja stricte mniejszości. LGBTQ=/= geje, lesbijki itd

Bardzo dobrze, że Polacy sprzeciwiają się LGBTQ, nawet Polscy homoseksualiści.


@Brzytwa_Ockhama: oho, widzę że psycho-prawica przechodzi od "mam jednego kolegę geja" do tworzenia alternatywnej organizacji zrzeszającej tysiące popierających prawicę gejów i lesbijek.( ) zapominasz
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Zapomniałeś dodać że na tych wlepach jest napisane Strefa wolna od LGBT
Za wikipedią

LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transpłciowych jako do całości.
  • Odpowiedz
Zapomniałeś dodać że na tych wlepach jest napisane Strefa wolna od LGBT


@Zgagulec: Zapomniałaś dodać, że na tych wlepach jest napisane Strefa wolna od KRLD

Korea Północna, pełna nazwa Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna, w skrócie KRLD. Oficjalnie, według konstytucji, Korea Północna jest republiką socjalistyczną
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: ??? Jest napisane na tych wlepach strefa wolna od LGBT Nie od ideologii LGBT czymkolwiek to jest tylko LGBT a LGBT to z angielskiego Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender. Chyba że ten skrót jakoś inaczej się tłumaczy, to mnie oświeć
  • Odpowiedz
Jestem ciekawy czy @Moderacja będzie miała honor i jak twój post przebije liczbą plusów tamten z głównej to czy nastąpi zamiana i twój będzie się tam wyświetlał.


@Hans_Landa: No, zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wątpię. Oczywiście potem jest #!$%@? o neutralności światopoglądowej.


Neutralność światopoglądowa i wykop xD
  • Odpowiedz
??? Jest napisane na tych wlepach strefa wolna od LGBT Nie od ideologii LGBT czymkolwiek to jest tylko LGBT a LGBT to z angielskiego Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender. Chyba że ten skrót jakoś inaczej się tłumaczy, to mnie oświeć


@Zgagulec: Czy Partia WszechPolaków to też Partia Wszystkich Polaków? Ty piszesz o stanie formalnym, Ja zaś o faktycznym, realnym.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Jaki jest niby stan faktyczny i realny? Ten skrót jest jakoś inaczej rozumiany i nie oznacza tego co napisałam? W pojęciu powszechnym lgbt również oznacza lesbijki, gejów, biseksualistów i osoby transpłciowe, nie inaczej. Jak ktoś mówi Należę do grupy osób LGBT to co ma innego na myśli?
  • Odpowiedz
Jaki jest niby stan faktyczny i realny? Ten skrót jest jakoś inaczej rozumiany i nie oznacza tego co napisałam? W pojęciu powszechnym lgbt również oznacza lesbijki, gejów, biseksualistów i osoby transpłciowe, nie inaczej


@Zgagulec: Well, that's only your opinion

Jak ktoś mówi Należę do grupy osób LGBT to co ma innego na myśli?


Jak ktoś mówi "Wspieram ruch LGBT" to co ma innego na myśli niż ruch?
  • Odpowiedz