Wpis z mikrobloga

@Brzytwa_Ockhama: No nie taka tylko moja opinia weź sobie do ręki słownik dowolny, nawet ci linka do wikipedi dałam że ten termin oznacza lesbijki, gejów, osoby biseksualne i transpłciowe. Weźmiesz sobie dowolny słownik angiesko polski będziesz miał dokładnie to samo.

Jak ktoś mówi "Wspieram ruch LGBT" to co ma innego na myśli niż ruch?


Że wspiera osoby/ społeczność LGBT. Na wlepce nic nie ma o niechęci wobec jakiejś organizacji walczącej
Zgagulec - @BrzytwaOckhama: No nie taka tylko moja opinia weź sobie do ręki słownik d...

źródło: comment_BqNYo9xiHBrZMtKLAZQarQSMFkn1uFIp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
HURR DURR dlaczego ktoś ma prawo robić tak jak my?


@Brzytwa_Ockhama:

Ehh... przecież to różne rzeczy. Maryja to fikcyjna postać, a nawet jeśli nie jest fikcyjna to z pewnością martwa, a więc obrażanie czy dyskryminacja Maryji (o ile to w ogóle możliwe) nie jest w stanie jej
  • Odpowiedz
już zbaczając z tematu, to zainstaluj jakiś blocker reklam, bo ten wykop z reklamami to jakieś nieporozumienie xD


@Lucoa: Nie mój screen na szczęście XDDD

Reklamodawcy powinni płacić nam za oglądanie ich pato-reklam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Brzytwa_Ockhama: nie zapominaj że rogale teraz dają za bezwarunkowe wspieranie wszystkiego co LGBT, nie ma tęczy, nie ma biznesu... z Michau jak kazdy człowiek musi z czegoś żyć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Deska_o0: czy strefa wolna od palenia tytoniu (skreślony papieros, naklejki na przystankach i w budynkach) to też hitlerowska metodyka dyskryminacji mniejszości palaczy przez większość niepaląca?
  • Odpowiedz
NSDAP jest partią wszystkich Niemców


@Brzytwa_Ockhama: ja mu o tym, że nie ma żadnego ruchu LGBT a ten, że NSDAP jest partią wszystkich Niemców. Bo czemu nie xD To by było na tyle jeśli chodzi o argumenty
  • Odpowiedz
lobby LGBT


@Brzytwa_Ockhama: i następny chochoł. To musi być ciężkie, ale może kiedyś zrozumiesz, że nam nikt nie płaci za emancypację osób LGBT, że większość wspierających osoby LGBT to zwykli, heteroseksualni ludzie, którzy nie mają żadnego personalnego interesu w tym, żeby osoby LGBT szczególnie promować. Dlatego nie jest to żadne lobbowanie, tylko kwestia zwykłego czynienia dobra.
  • Odpowiedz
lewaki: robią wlepki z tęczową maryją i przylepiają

Gazeta Polska oraz prawaki: obrażajo! profanacja! tak nie godzi się!

ci sami prawaki oraz Gazeta Polska: robią wlepki z przekreśloną tęczą lgbt

logika: => robienie krzywej z niej


@spere: co było pierwsze, jajko czy
  • Odpowiedz