Wpis z mikrobloga

Ostatni raz się do ciebie typie zwracam użytkowniku @NooB1980 w odniesieniu do tego wpisu. Będę się ciebie starał nie wyzywać, żeby modeł tego nie usunął. Typie powiedz mi jaki ma sens wołanie mnie, jeśli według ciebie jestem głupi i masz mnie na czarno? Poza tym wiem, że śledzisz każdy mój wpis, a ja twoje jedynie sporadycznie, bo obserwuję tag #dieta . Masz typie 40 lat, więc nie wiem czy to kryzys wieku średniego czy może jesteś po wylewie, ale wchodzenie w wojenki z 22, bo tyle mam to średnio o tobie świadczy. Mieszkasz pewnie u swoich starych i cieszysz ryja, że odłożyłeś 20koła. Ja jestem bieda studenciakiem bez żadnej roboty i mam 11k na koncie xD. Jeśli jesteś prawdziwym słowianem to pokaż to wszystkim na wypoku i zmierz się ze mną w jakimś klubie, gdzie będzie sędziował trener sportów walki i zobaczymy czy jesteś taki fifarafa. Zamiast świecić przykładem jak powinieneś na twój wiek to spinasz się o to co kto je xD. Poza tym, jeśli jesteś taki 'bogaty' to czemu #!$%@? skwarki ze słoików.
#mikrokoksy #dieta #lchf #keto #dodzo #teamdodzo
  • 19