Wpis z mikrobloga

  • 3382
też macie tak, że nagle łapie was mega chęć na zagranie w jakąś grę po czym instalujecie ją, gracie godzinę i już się nudzi? XD
#gry
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@carryON_ żeby to chociaż godzinę. Ściągam pół dnia wiedźmina 3 żeby stwierdzić po 7 minutach grania że to #!$%@? nudna gra i wyłączam xd. I tak kilka razy w roku jak się jakichś fanboyow naslucham o tym jaka to super gra
  • Odpowiedz
@Pangia na dzień dzisiejszy są dwa serwery, na których można pograć w CTF (tylko w takim systemie gram) reszty nawet nie sprawdzałem bo mnie nie interesują. W ogóle Soldat ma wejść na steama.
  • Odpowiedz
@carryON_: @Pathlogan: @drzuo: Bo gracie non stop w gry które graliście w młodości, nie próbujecie innych gatunków, po prostu się starzejecie nawet pod względem chłonięcia rozrywki xD Jest mnóstwo fajnych gierek, wam się zwyczajnie chce mieć taką chęć do grania jak wtedy gdy mieliście 12 lat xD Gdybyście naprawdę chcieli pograć w coś fajnego, to byście znaleźli masę ciekawych rzeczy.
  • Odpowiedz
@carryON_: chyba najbardziej jak próbuje zagrać w coś starego. Najpierw godzina ustawiania, kombinacji, żeby odpalić grę z 98 na obecnym sprzęcie. Kilka minut grania i stwierdzam, że ta gra jednak nie jest taka fajna jak ją pamiętałem.
  • Odpowiedz
@Pathlogan: Próbujesz jakichkolwiek nowych gatunków? Grałeś w cokolwiek na konsolach? Próbowaleś gier Nintendo? Grasz tylko w nowe tytuły czy zaglądasz do starych perełek z ery PS2 lub SNESa, w które nigdy nie grałeś?

Mam też inną teorię z dupy, myślę, że smartfony mogły wielu ludziom wypalić na tyle umiejętność skupienia się, że coś co nie jest śmiesznym obrazkem albo krótkim tekstem, jest z automatu odrzucane przez mózg, bo trzeba w
  • Odpowiedz
@Finsky: próbuje nowych gatunków

-BR nie dla mnie
-próbowałem grać na konsoli, nowe Assasyny nuda, sterowanie padem nie dla mnie
-nintendo nie będe ruszał bo to totalnie nie moje klimaty

Dodatkowo mam wrażenie że od kilku lat oprawa graficzna stoi w miejscu a wymagania rosną, kompa mam słabego już. A obecna sytuacja zniechęca mnie do zrobienia upgrade'a więc niektóre nowości mnie omijają.
  • Odpowiedz