Wpis z mikrobloga

  • 3382
też macie tak, że nagle łapie was mega chęć na zagranie w jakąś grę po czym instalujecie ją, gracie godzinę i już się nudzi? XD
#gry
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@carryON_ ja też tak miałem jakiś czas temu. Albo grałem w coś 10 minut, albo nawet jak "chciałem" w coś zagrać to podświadomie szukałem innego, mniej angażującego zajęcia - siedzenie przez pół dnia w necie, oglądanie seriali, itp.
Wtedy zauważyłem, że generalnie mało co mnie w życiu cieszy. Wykonywałem codziennie te same czynności, ciągły stres, praca, w życiu osobistym też średnio. Zagranie w coś często stawało się taką powinnością - a
  • Odpowiedz
też macie tak, że nagle łapie was mega chęć na zagranie w jakąś grę po czym instalujecie ją, gracie godzinę i już się nudzi? XD


@carryON_: mam tak od 10 lat (choć są pewne wyjątki)
  • Odpowiedz
@bodzik155: Ile razy czekałem długie godziny na pobranie jakiejś gry po czy wyłączałem ją po chwili i nigdy nie wracałem.. teraz mogę pobrać wszystko w parę minut i mi się dalej nie chce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pitaq: u mnie vto samo. Trzy podejścia i maks 30h z tego połowa czytania i nauki. Pewnie przyjdzie taki dzień że wezmę miesiąc wolnego i przejdę to.
  • Odpowiedz
@carryON_: moim zdaniem jest to spowodowane obecnymi czasami, bombardowaniem się dopaminą ze smarfonów, co kilka sekund inna informacja i mózg nie potrafi się przywiązać do jednego zadania.

Miałem tak wiele razy, trzeba się z tego wyleczyć bo to ogłupia
  • Odpowiedz
  • 1
@carryON_ Panie! Wczoraj po raz 10 zacząłem karierę w NFS Most Wanted. Ta gierka nie nudzi się nigdy, za każdym razem rozpracowuje ją inaczej :) każdy lubi coś innego, inne gry mnie tak nie wciągają ale do MW zawsze wracam bardzo chętnie i przechodzę całą karierę od początku do końca.
  • Odpowiedz
@mars10: tylko w jaki sposób się wyleczyć? Starać się skupiać na tej konkretnej czynności którą robimy i trzymać smartfon zdala?
@resorak: GTA SA zawsze na propsie, ah shit - here we go again ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zaradnis: zbyt dużo czasu straciłem już na tym tytule - racja, to wciąga aż za bardzo!
@wybur: czy mogę gdzieś poczytać o takim
  • Odpowiedz
@carryON_ to jest już starość niestety :-( Tak samo nawet komiksów Kaczora Donalda nie chce mi się już czytać po paru stronach :-( Moim sposobem na to jest szukanie innych zabaw bu odnalezc ta dziecięce frajdę, np uczę się nowych paradygmatów i językow programowania albo jakieś ciekawe kiedy na edx. I jakaś frajda w tym jest. Jak odpakowywanie prezentu na gwiazdkę swoim
  • Odpowiedz