Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@carryON_: to samo miałem. W końcu sprzedałem kartę graficzną w piździet. Szkoda tylko, że tyle gier na platformach cyfrowych zostaje i nie ma co z tym w zasadzie zrobić. Konto za bezcen szkoda sprzedać.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@carryON_: IMO to kwestia znalezienia odpowiedniej gry. Nie odpala starych z nostalgii skoro sprawdziłem że nudzą cię po godzinie. Szukaj czegoś nowego, u mnie zadziałało. Często było tak że wylaczalem po 30min, a potem trafiłem na taką że siedziałem do 4 w nocy. Polecam eksperymentować z rodzajami, bo ja zawsze byłem graczem mmo/RPG, a ostatnio wciagaja mnie ekonomiczne strategie
@carryON_: mam dosłownie z wszystkim, przeważnie cykl wygląda tak:

"może bym szpilnął na konsoli" -> konsola na chwile -> "a może bym szpilnął w hearthstone na PC na chwile" -> HS na chwile -> "nudne, może bym obejrzał film jakiś, dawno nie oglądałem" -> film na 20 min -> "nie chce mi się inwestować całych dwóch godzin, może bym jednak jakiś krótki serial nadrobił" -> serial na 20 min -> "a
@carryON_: mi przechodzi już w czasie wgrywania i pogram kilka minut, a potem mi się już nie chce. Odkładam z myślą zagrania w najbliższej wolnej chwili i już do tego nie wracam. Nawet jak jakaś mnie przyciągnie na dłużej, to po jakimś czasie mi się nudzi i tak Wiesiek 2 chyba ponad dwa lata czeka ukończenia xD
@carryON_: @Pathlogan: miałem tak pare razy, najgorzej jak najdzie na jakaś staroć. Instalujesz i oczom nie wierzysz jak się grafika zestarzała. Chyba tylko fallout 2 i Heroesy 3 nie brzydzą <3
Ale to chyba starość, człowiek już tyle ograł ze kolejny FPS albo jakiś skyrimowy miecze i magia po prostu nudzi. Wieśka przeszedłem raz, nie dałbym rady chyba walic od początku po niskich levelach i grać inaczej. Ale gra mocarna,
@carryON_ Mam tak samo, tydzień temu pierwszy raz w tym roku dłużej w coś pograłem.
Samemu ciężko mi uwierzyć co się ostatnio odwaliło. Prawie 9h w jednej sesji w Mount&Blade Ogniem i Mieczem. Polecam sprawdzić kilka min gamepleju na yt bo możesz kupić za grosze.