Wpis z mikrobloga

  • 3382
też macie tak, że nagle łapie was mega chęć na zagranie w jakąś grę po czym instalujecie ją, gracie godzinę i już się nudzi? XD
#gry
  • 171
  • Odpowiedz
@Pathlogan: Własnie dlatego powinieneś spróbować Nintendo, sam myślałem kilka lat temu, że to zupełnie nie moje klimaty, ale miałem kumpla który wepchał mi ciekawe gierki. Podam ci tytuły (z Nintendo) które możesz spokojnie ograć na emulatorze na swoim PC, bez kupowania konsoli.

Nintendo:

- Ace Attorney - trylogia
- Monster
  • Odpowiedz
Niestety mam to samo, pod 10 latach próbuję zacząć grać. GTA V, Wiedźmin 3, Forza Horizon 3, Assassin's Creed Odyssey, Pro Evolution Soccer, Max Payne 3 i DIRT 4 nie wciągnęły mnie.
Chyba się starzeję, bo wolę sobie pasjansa odpalić.
  • Odpowiedz
@carryON_ nie, jest tyle gier i platform że nigdy się nie znudzę grami. Tylko powinienem łapać się na tym by nie grać w gry co grałem dawniej. Nie ma radochy wtedy. Prócz fallout 4 w to mogę ale pewnie do czasu kiedy się zestarzeje.
  • Odpowiedz
A daj pan spokój, ja ostatnio szukałem jakiegoś mmorpg żeby pograć, przetestowałem chyba z 8 i każdego usunąłem po max 30 min. Żaden z nich nie miał tego czego szukam... najbliżej był albion ale niestety to też nie to...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@carryON_: Ostatnio miałem tak z Falloutem, po czym przed odpaleniem pomyślałem: "#!$%@?, przecież ja nie mam czasu tyle grać, co kiedyś.". I odinstalowałem.
  • Odpowiedz
@carryON_: mialem tak z Baldurem pare lat temu. Instalowalem robilem postac, gralem godzine i usuwalem. I tak kilka razy. Az w koncu przeszedlem

Specyfika dzisiejszych czasow szczegolnie gier multi ktore nie maja konca i strasznie wciagaja
  • Odpowiedz
@carryON_: Mniej więcej od 16 roku życia tak mam. Kiedyś wszystkie gry, które udało się ściągnąć po kilku dniach (net 1 mb) nagrywałem na płyty, opisywałem i usuwałem z dysku, żeby zrobić miejsce na następne. Mam jakieś 100 takich płyt jeszcze. Ostatnie co mnie wciągnęło na dłuższy czas to wiedźmin 3 i cs go. Natomiast prawie 1tb dysku zarąbany tytułami, których w większości nawet nie zainstalowałem.
  • Odpowiedz