Wpis z mikrobloga

@BQP: tak jak napisałem, możesz sobie bekać przy stole i głośno mlaskać jak jedziesz do narzeczonej na uroczysty obiad, nie ma w tym nic nieracjonalnego bo konwenanse często są głupie, po prostu nie dziw się że patrzą na ciebie jak na chama.
@Czarny_Kot_: Piękna odpowiedź. Mnie też śmieszy to #!$%@? usprawiedliwianie siebie i swoich czynów. Nie dajesz to nie dawaj, ale nie truj dupy innym i nie usprawiedliwiaj się na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Mam wrażenie, że ludzie co tego tak zaciekle bronią, to tylko dopełniają ten przepiękny obrazek "freethinkera 200 IQ" xD

pana @BQP tak dupsko zabolało na Twój komentarz, że aż można wyczuć przez jego durnowatą wypowiedź jak bardzo uraziło go
@Hound: Niektórzy napiwki dają też fryzjerom czy taksówkarzom-zaokrąglają do pełnej kwoty. Ale nie jest to tak powszechne jak w restauracjach.
@bzam: no mnie też #!$%@? dorabianie do wszystkiego ładunku intelektualnego, za każdym razem takie ględzenie przesączone jest robactwem i zwykłą zawiścią a pozują przy tym na Jezuska z tą retoryką „EH KOLEGO NIE DAM CI TE 4 ZŁOTE DLA TWOJEGO DOBRA JA TU NAPRAWIAM RYNEK GASTRONOMICZNY” xD to chyba tylko w polsce człowiek zachowuje się jak śmieć i robi wszystko żeby pozować przed samym sobą na tego dobrego
I uprzedzając pytania
@Czarny_Kot_: o, już stiltowałeś robaka @neo_1995 xD Wiesz, bo przecież jak wymieniłeś po kolei miejsca w których zostawiasz napiwek, to znaczy, że chodzisz tam w odstępie kilkunastu minut. Czaisz? Z godziny na godzinę w jeden dzień w kompletnie innym miejscu. Koleś prawie 25 lat na karku, przynajmniej na to wskazuje rocznik (1995) - a jednak można wyczuć to kłujące w oczy ograniczenie. Przecież możesz iść raz na miesiąc i zostawić te
@neo_1995: miło ze przyznałeś ze w gruncie rzeczy chodzi o te gówniane 5zl a nie zbawienie świata. Nie ma nic obiektywnie złego w byciu robakiem, po prostu bądźmy ze sobą szczerzy.
@bzam: ludzie tego nie rozumieją i się nad tym nie zastanawiają, nie mieści im się w głowie ze ktoś przed chwila mogl zrobić dla nich coś dobrego tak po prostu, w tym kraju wszyscy zakładają ze wszyscy wokół to