Wpis z mikrobloga

Mirki, #chwalesie - nareszcie stałam się kobietą.

To znaczy wlazłam dzisiaj na wagę i zobaczyłam 49,9 kilo, co znaczy że zrzuciłam 18 kilo od listopada (ʘʘ).
W planie jeszcze 5 (154 cm, więc krasnal z tej strony, to wciąż nie będzie niedowaga) i może wtedy zrobię dobre pokaż formę. Bo teraz masa już trochę ogarnięta, więc czas na rzeźbę.

Z góry przepraszam za sebiksowo #!$%@?ą bluzkę, ale akurat w niej udało mi się znaleźć zdjęcie sprzed ~18 (przy 154 cm to raczej zauważalna różnica) kilo i chciałam jako-tako pokazać zmianę i że ja to ja.

Wiem że zdjęcie "przed" jest słabe i mało widać, ale jakiś czas temu kompletnie nie umiałam żyć ze sobą, więc i tak to zdjęcie pokazuje boleśnie dużo (). A teraz nawet w miarę pewnie się czuję stojąc przed lustrem.
Narysowałam szczałeczkę, żebyście widzieli które jest "przed".
Wiem że "mirko to nie instagram, wypieprzaj z tymi płaskimi cyckami" ale może kogoś zmotywuję, komuś pokażę że się da, i tak dalej ¯\_(ツ)_/¯. Dodatkowo dokładnie 2 miesiące temu wrzuciłam zdjęcie z wagą 56, więc uznałam że może ktoś jest ciekawy, jak tam postępy. W sumie są ʕʔ.

#chudnijzwykopem #atencyjnyrozowypasek
Pobierz
źródło: comment_ZBnDvh2jnw36Z7GZUiYBx3OzeB7SvAfY.jpg
  • 231
@trochejanusz: nie zmyślam,
Jak najbardziej, jeszcze jak, pan Jezus pwoiedzial
@swinkapl: xD_____Dx nic nich ic
@MMARS: dobra betacucku, nie rozmawiaj do mnie wiecej, bo słuchać ględzenia nie lubie. Konkret. Jestes bilroycierzykiem. Wsyzyc chceci seksu i wam odbija. Dzikeujhhee
@ArchDelux: razem z Teoim starym gagahahagaggagahahshdieiehhagagaggaga
@caslin: śmieszne jest jak ktoś wzrostu 150 powiela ten schemat że od 50 kg jest kobieta xd to jak ja mam 170 mogłabym napisać że od 70 kilo haha

A zmiana super, niesamowite jak u nieco niższych kobiet wygląda sześć kilo... Jak 15 xD
@Vimeq:

dobra betacucku, nie rozmawiaj do mnie wiecej, bo słuchać ględzenia nie


Nie będę. Nie warto, bo trzeba nie mieć jaj, żeby obiecać danie na czarnoliste i tego nie zrobić.
@Rysiowata: mozesz mi obciągnąć kumpel
@MMARS: pfffff nie boje sie. Nie moge. Nic mi nie zrobisz. Jestem szybszy
@asterix61: czas płynie płynie płynie a ja #!$%@? mam
@levusek1992: twojej matki cycka nie tylko zobacz ej possam i jeszcze penisem bed Ehe smagala hahahahahhahahahuehebejzoxnxofj