Wpis z mikrobloga

Mirki, #chwalesie - nareszcie stałam się kobietą.

To znaczy wlazłam dzisiaj na wagę i zobaczyłam 49,9 kilo, co znaczy że zrzuciłam 18 kilo od listopada (ʘʘ).
W planie jeszcze 5 (154 cm, więc krasnal z tej strony, to wciąż nie będzie niedowaga) i może wtedy zrobię dobre pokaż formę. Bo teraz masa już trochę ogarnięta, więc czas na rzeźbę.

Z góry przepraszam za sebiksowo #!$%@?ą bluzkę, ale akurat w niej udało mi się znaleźć zdjęcie sprzed ~18 (przy 154 cm to raczej zauważalna różnica) kilo i chciałam jako-tako pokazać zmianę i że ja to ja.

Wiem że zdjęcie "przed" jest słabe i mało widać, ale jakiś czas temu kompletnie nie umiałam żyć ze sobą, więc i tak to zdjęcie pokazuje boleśnie dużo (). A teraz nawet w miarę pewnie się czuję stojąc przed lustrem.
Narysowałam szczałeczkę, żebyście widzieli które jest "przed".
Wiem że "mirko to nie instagram, wypieprzaj z tymi płaskimi cyckami" ale może kogoś zmotywuję, komuś pokażę że się da, i tak dalej ¯\_(ツ)_/¯. Dodatkowo dokładnie 2 miesiące temu wrzuciłam zdjęcie z wagą 56, więc uznałam że może ktoś jest ciekawy, jak tam postępy. W sumie są ʕʔ.

#chudnijzwykopem #atencyjnyrozowypasek
Pobierz
źródło: comment_ZBnDvh2jnw36Z7GZUiYBx3OzeB7SvAfY.jpg
  • 231
Wiem że "mirko to nie instagram, wypieprzaj z tymi płaskimi cyckami"


@caslin: jakby za każdego plusa było +100 gram, to by tu atencja hulała co najwyżej jak wiatr po pustyni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@caslin: Suuuuuuuper przemiana, gratuluje efektów. A mogłabyś napisać jakie ćwiczenia wykonywałaś? Fajnie by było tez znać makro, cokolwiek jak zacząć ;) Gratki