Wpis z mikrobloga

Mirki, #chwalesie - nareszcie stałam się kobietą.

To znaczy wlazłam dzisiaj na wagę i zobaczyłam 49,9 kilo, co znaczy że zrzuciłam 18 kilo od listopada (ʘʘ).
W planie jeszcze 5 (154 cm, więc krasnal z tej strony, to wciąż nie będzie niedowaga) i może wtedy zrobię dobre pokaż formę. Bo teraz masa już trochę ogarnięta, więc czas na rzeźbę.

Z góry przepraszam za sebiksowo #!$%@?ą bluzkę, ale akurat w niej udało mi się znaleźć zdjęcie sprzed ~18 (przy 154 cm to raczej zauważalna różnica) kilo i chciałam jako-tako pokazać zmianę i że ja to ja.

Wiem że zdjęcie "przed" jest słabe i mało widać, ale jakiś czas temu kompletnie nie umiałam żyć ze sobą, więc i tak to zdjęcie pokazuje boleśnie dużo (). A teraz nawet w miarę pewnie się czuję stojąc przed lustrem.
Narysowałam szczałeczkę, żebyście widzieli które jest "przed".
Wiem że "mirko to nie instagram, wypieprzaj z tymi płaskimi cyckami" ale może kogoś zmotywuję, komuś pokażę że się da, i tak dalej ¯\_(ツ)_/¯. Dodatkowo dokładnie 2 miesiące temu wrzuciłam zdjęcie z wagą 56, więc uznałam że może ktoś jest ciekawy, jak tam postępy. W sumie są ʕʔ.

#chudnijzwykopem #atencyjnyrozowypasek
Pobierz
źródło: comment_ZBnDvh2jnw36Z7GZUiYBx3OzeB7SvAfY.jpg
  • 231
@KosmicznyPolityk: Spadłam z rozmiaru 42 (XL) do 36 (S), więc przerobiłam przez tych parę miesięcy całą regularną rozmiarówkę sieciówkową. Teraz jadę na kilku ciuszkach na krzyż, tak jak bluzki jeszcze jako-tako, to spodnie i spódnice wymieniłam wszystkie. Mam zamiar po tych 5 kilo iść na porządne zakupy ubraniowe
@caslin: czyli cała szafa starych szmat na śmietnik, to proszę nie wyrzucaj ich (jak nie chcesz sprzedać), a oddać potrzebującym :)

A wiesz jaki jest problem osób które schudły i są szczupłe i mają mało mięśni? Wszystko wisi :( a wiesz jaka jest zaleta? Mają sporą dyscyplinę no i lepiej się odżywiają, prowadzą zdrowszy tryb życia ogólnie.
@KosmicznyPolityk: Moja macocha nosi 42, więc dużo poszło do niej akurat. A część ulubionych rzeczy zaniosłam do krawcowej i nadal wyglądają okej.
Mam to szczęście, że nic mi za bardzo nie wisi - codziennie balsamy ujędrniające i ćwiczenia. Bez przesady, to 18 kilo, a nie 38.
@caslin: gratulacje ( ) pięknie dałaś radę. Ćwiczenia i mądrzejsze odżywianie czy coś jeszcze?
Teraz pewnie się cieszysz nie tylko wyglądem, ale i świadomością, że dałaś radę i wytrwałaś - mam nadzieję, że razem z tym będzie wytrwałość w zdrowym odżywianiu i zdrowiu. pozdro - hejka ( ͡° ͜ʖ ͡°)