Wpis z mikrobloga

  • 0
@SpeedyG lubię sensowne argumenty. Jak Ty osobiście sobie radzisz z tą presja? Bo ciężko ukrywać że od mężczyzn wymaga się świetnych zarobków, siły, bycia twardym i silnym psychicznie. Tylko w przypadku tej siły to jest to naprawdę różnie. Bo zgadzam się jak najbardziej że utrata pracy czy długi są dla mężczyzny jest ogromnym ciężarem psychicznym, tak drażni mnie osobiście, jak niektórzy mężczyźni twierdzą że co baba może wiedzieć o problemach typu
  • Odpowiedz
  • 0
@Protector nie jestem, ale zespół jakim kieruje zwiększył się o kilku mężczyzn przez co jest ich więcej w zespole. Chcę uniknąć sytuacji w których 5 bab będzie miało pretensje, że sami bezinteresownie nie odwalaja za kogoś roboty albo chcą by ich o pomoc poprosić.
  • Odpowiedz
  • 1
@cichocichy nie przesadzajmy. Sama mam trochę za uszami, bo święta nie jestem, ale trudno nie zauważyć że mężczyźni są traktowani coraz gorzej i to już patologia z ktora należy walczyć. Nawet jak będę niewiele robić, bo w pojedynkę nie zadziałałam to może chociaż żaden mężczyzna u mnie w pracy nie poczuje się dyskryminowany.
  • Odpowiedz
  • 0
@wahwah to trochę jak niektórzy mężczyźni i ich "masz faceta lub męża - na pewno zdradzasz. Jesteś k---a"
Nie masz chłopaka i męża, jesteś wolna "sypiasz z każdym, jesteś k---a. Pewnie temu nie masz męża"
  • Odpowiedz
  • 1
@Kotolazik à ja zapytam o te ściśniete j---a, bo ten temat mnie zawsze ciekawił. Siedzenie w pewnym rozkrok wg mnie jest zdrowe i naturalne dla mężczyzn, j---a nie są narażone na ścisk i dodatkowe źródła ciepła od ud, mężczyzna nie. Odczuwa dyskomfortu. Tylko co z tymi r---------i na dwa krzesła? To brak kultury czy ma tak wielkie uppsażenie?
  • Odpowiedz
@Magdalie byłem świadkiem interwencji gdzie dwóch bandytów musiał składać jeden policjant (na szczęście był postury Pudziana) gdzie jego partnerka nie była mu w stanie pomóc ponieważ nie dała rady wskoczyć na murek wysokości ~1.5m
  • Odpowiedz
  • 2
@Zielonka696969 mi np. Przeszkadzało że na wf żaden chłopak nie mógł zgłosić niedysponowania. Dziewczyna tak - okres, ale chłopak pomimo braku okresu mógł cierpieć na ból brzucha, nacigniete mięśnie, ból głowy który zwiększy się w treningu, gorsze samopoczucie, zmęczenie itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@jakub_sznela zgadzam się. Kiedyś na swojej pierwszej randce dostałam ochrzan (facet dosłownie się na mnie wydarł ) jak wyciągałam pieniądze by za siebie zapłacić. To była też nasza jedyna randka
  • Odpowiedz