Wpis z mikrobloga

@Magdalie: ocenianie przez kobiety za pomocą jajników. Nie masz wilgotnej ściółki na widok faceta - pogardzasz nim.
Edit:wulgarne uproszczenie, ale rzeczy nieatrakcyjne u potencjalnego partnera rzutują na ocenę facetów, których nie bierzecie pod uwagę. Też uproszczenie, bo facet 170 cm nie ma po prostu szans na wasze względy, ale facet 160 cm jest już obiektem pogardy i kpin.
  • Odpowiedz
@Magdalie: stypendia tylko dla kobiet. P------y pomysł, mnie dyskryminuje finansowo, a kobiety dyskryminuje, bo wskazuje je jako debilki, które bez wykluczenia mężczyzn nie potrafią współzawodniczyć.
  • Odpowiedz
@Magdalie: tańsze wejścia do klubów dla dziewczyn, ale w sumie już nie chodzę do takich klubów
a tak to nic w sumie
może tylko to, że dziewczyny mają łatwiej w zyciu, jesli chodzi i jakiś fart chyba
a może po prostu jestem brzydki
  • Odpowiedz
  • 2
@Magdalie według mojej niezbyt urodziwej feminaziski-szwagierki: FACECI NA SIŁOWNI TO ZBOKI, BO SIĘ NA NIĄ GAPIĄ. A JAK SIĘ NIE GAPIĄ TO NA PEWNO GEJE.
Tak źle i tak niedobrze.
  • Odpowiedz
@Magdalie: Poza już wspomnianym wiekiem emerytalnym, podejście społeczeństwa do problemów psychicznych mężczyzn (bo facet ma być twardy, a nie się wypłakiwać u psychologa), oraz do spraw rozwodowych (kobieta dostaje alimenty i opiekę nad dziećmi w przytłaczającej ilości spraw)- nie dotyka mnie to osobiście, ale boję się, że znalazłbym się w takiej sytuacji
  • Odpowiedz
@Magdalie: ja zrezygnowalem z podzialu ideologicznego na plci, widze tylko roznice biologiczne, dla wszystkich ludzi jestem taki sam i oczekiwalbym tez tego od innych. Niebieski, rozowa, homo, helikopter bojowy apach, nie interesuje mnie to. Interakcja z czlowiekiem poprostu. Jak dziewoja w tramwaju patrzy jak siedze i mi mowi - Co sie tak r--------s? Dwa miejsca zajmujesz. To wracam do piwnicy mowiac sobie nigdy wiecej interakcji z ludzmi do tego nie
  • Odpowiedz
@Magdalie: mnie dyskryminuje to, że w razie wojny to ja idę na mięso armatnie chociaż znam wiele kobiet z lepszą formą fizyczną niż moja. Przez sam fakt posiadania penisa muszę dać się zabić albo taplać się w trzewiach kolegów z kompanii podczas gdy sztab będzie ewakuował pleć "słabsza". Wojska kurdyjskie czy izraelskie pokazują, że kobiety są w stanie świetnie sobie poradzić na froncie, więc takie podziały ze względu na genitalia
  • Odpowiedz
wszechobecna presja, że to facet ma zagadać, facet ma wymyślić, facet ma naprawić, facet ma zrobić, facet ma utrzymać, facet ma załatwić.


@4517974: ...i psa na spacer wyprowadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Magdalie: w sytuacji, w ktorej kobieta jest uprzywilejowana i w ktorej sugeruje sie, ze faceci sa zlem tego swiata i z kobiet robi niewiniątka, ciągle opiekuje tylko nimi i skupia tylko na kobiecej perspektywie
  • Odpowiedz
@Magdalie: boli mnie tez to jak kobiety instrumentalnie traktuja mezczyzn i patrza na nich jak na zasoby. Boli mnie tez cala kultura ustepowania kobietom, nawet drzwi faceci otwieraja kobietom jakby byly jakimis ksiezniczkami
  • Odpowiedz