Wpis z mikrobloga

Weekend jak weekend dla wynajmu krótko terminowego i normalnych mieszkańców zmuszonych do wysłuchiwania dostarczanych hałasów... Dzisiaj gromadka szczęśliwych różowych pasków serwuje:
* ryki,
* wrzaski,
* przehałaśliwy rechot (śmieją się w kuchni, a słychać na klatce, z dobre 10m korytarza dalej od drzwi jest ich kuchnia).

No ja sąsiaduję akurat z ich kuchnią więc słyszę każdy rechot. Puściłem na cały regulator głośników śmiech z sitcomów, tylko sie rozochociły.

Co robić mirabelki i mireczki, co robić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju
Jasak - Weekend jak weekend dla wynajmu krótko terminowego i normalnych mieszkańców z...
  • 9
  • Odpowiedz
@beer_man: etap chodzenia i gadania z turystami znudził mi się w zeszłym roku, codziennie ktoś nowy, codziennie musiałbym iść rozmawiać. Rozmawiałem z właścicielką, opisywałem w moich innych wpisach co odpowiedziała, w skrócie: "to normalne w bloku" (że ktoś drze ryja, rechocze w środku nocy ¯\_(ツ)_/¯)
  • Odpowiedz
@Jasak: Miałem podobny przypadek, rozmowy nie pomagały, tyle że na szczęście się wyprowadziły, serio chyba najlepiej bagiety, jak przyjadą z kilka razy to już na upomnieniach nie powinno się zakończyć
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy: @beer_man: @szaman_aman: różowe dostały mandat, w środku nocy zaszurały ostentacyjnie krzesłami żeby mnie obudzić, ale dopiero się kładłem. Dzisiaj od rana są głośno ale znośnie, normalnie. No i taka refleksja na podstawie tej dwu-letniej próbki turystów którzy są głośno - to zawsze jedną osobę tak słychać co musi przekrzykiwać całą resztę albo ma tubalny donośny rechot...

Wielkie propsy dla Pana policjanta co się nie pierdzielił
  • Odpowiedz