Wpis z mikrobloga

Jak ból dupy niesie się po FB
XD
Mega nieznajomość realiów, jak choćby to, że średnia ilośc godzin jaką podają media, to średnia w przeliczeniu na cały rok, więc wakacje nic tutaj do tego nie mają.
A co powiedzieć o piłkarzach, pracują 1-2 razy w tygodniu, a licząc treningi to niech nawet to będzie 2-3 h dziennie i zarabiaja kokosy a ich praca realnie jest gówno przydatna społeczeństwu (z punktu widzenie odpowiedzialności i nie tylko) XDD Rzecz jasna w ujęciu tej "logiki".
Mentalność rodem z PRL i porównywanie każdego zawodu do swojego, byle innym było gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #patologiazewsi #polska #nauczyciele
Pobierz 27er - Jak ból dupy niesie się po FB 
XD
Mega nieznajomość realiów, jak choćby to, ...
źródło: comment_ST0noYdBnHjS7zd7rQsGgY16hzkoR1dd.jpg
  • 149
@cevilo:
XDD
Na serio, w tym momencie wiećej jak 85 IQ tobie nie daję.

a kto pisał, że się nie angazują?

ty

mają za to inne hobby, nie obrazaj ich (czyli potwierdziłeś, że się nie anagżują)

@cevilo:
Czyli inne hobby (lub dodatkowe) oznacza dla ciebie, że się nie angażują. Dzizas XD

praca nie jest całym światem, nie jest kreatywna

@cevilo:
W dodatku zakładasz, że człowiek nie moze nic robic
@27er: jeszcze raz nauczycielski tumanie przepis na życiowy sukces:
- robisz to co lubisz
- świetnie zarabisz
- angażujesz się w swoją pracę, jest ona kreatywna, rozwijająca, daje ogromną satysfakcję
- masz dużo pieniędzy, ciekawe hobby na które cię stać, stac cię by samemu zapłacić sobie za piwo
- wraz z rozwojem na pracę poświęcasz coraz mniej czasu a wynagrodzenie rośnie, bo stajesz się ekspertem w swojej dziedzinie
Trochę to różne
@27er: Prawda jest taka, że nauczycieli trzeba #!$%@?ć.

Raz, że #!$%@? wiedzą, a jeszcze mnie umieją. Kierunki i specjalności nauczycielskie są wybierane przez największych jełopów i debili, którzy nawet na psychologię się nie dostali. Mają #!$%@? kwalifikacje, to muszą #!$%@? zarabiać.

Dwa, że się #!$%@?ą. Pomijam już te wakacje i liczbę godzin do wyrobienia.

Trzy, że nie są z niczego rozliczani. Kiedy stolarz #!$%@? piątą, dziesiątą kuchnię z rzędu, to go
@cevilo:
Widzisz matołku, problem w tym, że nie rozmawiasz z nauczycielem, tylko kimś znacznie bogatszym od ciebie, który dziś zmarnował kupę czasu na takiego idiotę jak ty.
Człowiek, który się spełnia i jest zadowlony ze swojego zycie, przed wszystkim nie wylewa tyle bólu dupy jak ty, bo jedyne co widze patrząc na twoje teksty, to jakieś kompleksy.
Na #!$%@? ta litania jest w zasadzie, co ona ma do tematu?
Wrzuciłem te
Zdjęcie opa z każdym kolejnym komentarzem

@Chlebotron:
No niezbyt celnie, bo nie mam innych emocji niż te, które widac w odp XD
Napisałem jasno, że moja różowa była nauczycielem, już nie jest i po prostu widziałem jak bardzo się starała i ile czasu temu poświęcała.
Robiła realnie więcej godzin niż ja w tygodniu, starała się non stop coś wymyslać bo sama chciała, ale też sa jakies punkty do awansu itd.
I
@27er: > że oni MAJĄ I MUSZĄ mieć nadgodziny w domu

Jeśli znajoma uczy historii w gimnazjum na 1/2 etatu(na wsi gdzie ją przepraszali że będzie miała aż jedną nadgodzinę taki absurd) i w liceum na 1/2 etatu (mat-fiz taki że dzieciaki na ferie to w alpy) i nigdy nie pracowała w domu dłużej niż godzinę.

Jedyna dodatkowa praca powyżej jednej godziny zdarza się raz na kwartał jak trzeba konspekt napisać
Jestem za tym by płacić wszystkim budżetówką mniej niż minimalną! Przecież ludzie tam idący idą z powołania, jak się nie podoba niech zmienią zawód. ZAWSZE znajdzie się jakiś pasjonat co odda swoje życie pracy za minimalna w swoich ukochanym zawodzie!

nigdy nie pracowała w domu dłużej niż godzinę.

@Peeleejin:
No ja tez pamiętam, że moja polonistka miała 1 zeszyt na wszystkie roczniki i chyba trzymała go z lat 60-tych :)
Ale od spokojnie ponad 10-15 lat by awansować, musisz każda lekcję ograrnąc od zera i ja potem zanalizować, opisac itd.
Tez jest duża specyfika, moja uczyła anglika i co roku były inne wymagania, inne egzaminy, inne ksiązki itd.
Sporo kursów wyjazdowych,
@Kapitan_Wie_Wszystko:
Policja -> nikt nie będzie narażał życia za 2000zł, nikt nie będzie miał motywacji by ostro pracować.
Za to będzie motywacja na łapówki.. -> tutaj też wymagana zmiana prawna ale to inny temat.
Straż -> Tu chyba najwięcej pasjonatow którzy by mogli pracować za groszę ale czy serio ktoś by ryzykował życie za skromny pieniądz ? Ja nie :P
Kolej - Płać albo jebią mnie opóźnienia xD
Nauczyciele - kto
Jestem za tym by płacić wszystkim budżetówką mniej niż minimalną! Przecież ludzie tam idący idą z powołania,

@Niebadzlosiem:
Takie myślenie właśnie w PL pokutuje a te "powołanie" to ciągnie się z czasów zaborów chyba, gdzie uczono za free by zachowac polskość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problem w tym, że jak się jednemu i drugiemy spytasz, czy swoje dziecko dał by pod opiekę opiekunce lub w przedszkolu, gdzie
po szkole mial swoje prywatne nauczanie


@Sweet_acc_pr0sa: Akurat taki argument jest totalnie z dupy. W sumie pielęgniarki i lekarze tez mogą iść po pracy na prywatne dyżury, górnik może iść pracować jako stróż a policjant jako kierowca busa.