Wpis z mikrobloga

  • 2077
Hej Mirki i Mirabelki z #torun , jest taka sprawa:
Jestem wychowawcą klasy 4SP. Dwie dziewczynki z mojej klasy - Marta i Zuzia biorą udział w przedstawieniu, które odbędzie się w Domu Muz przy ulicy Poznańskiej 51 w środę o godzinie 18:00.
Problem w tym, że jest to już drugie podejście do tego przedstawienia, bo na pierwszym spektaklu ... nie było nikogo! ( Nawet rodziców tych dziewczynek () ).
Zrobiłem mały marketing w szkole i wśród znajomych, ale odzew bardzo średni. Będę ją z synem i Pani od Polaka ;)
Gdyby ktoś z Was się nudził akurat to dziewczyny na pewno się ucieszą, jak będą miały dla kogo wystąpić. Szczególnie, że opowiadały, że przeżyły zawód....
Long story short:
Jak się nudzisz w środę o 18:00 to wpadaj na Poznańską 52 zrobić malutki dobry uczynek.
#teatr #szkola #angielski #polska #pomagajzwykopem #czujedobrzeczlowiek #wykopparty
  • 103
  • Odpowiedz
via Android
  • 22
@elpoliko akurat to nie ze względu na jakieś olanie tematu, z rodzicami mam dobry kontakt. Są spoko, ale pracują na zmiany i tak wyszło. Z tego co wiem to rodzice jednej pracują w tym hotelu nad Arena Toruń, a tam wtedy jakaś impreza sportowa była. Tak czy siak nie było ich. ( Mnie też nie było bo miałem zajęcia ).
  • Odpowiedz
@qjava: jasne rozumiem, nie chcę oczywiscie nikogo oceniac, praca jest bardzo ważna i czasami nie ma możliwości zamiany godzin, ale zeby ani jeden rodzic od dwojki roznych dzieci akurat nie mogł przyjsc... to jest nadal bardzo przykre.
Mam nadzieje, ze tym razem się uda! Trzymam kciuki
  • Odpowiedz