Wpis z mikrobloga

Pojawią się około 12.00 chce porządek zrobić paru artystów kupiło nie wie dlaczego i po co , ktoś nie dostał rat i kilka innych sytuacji więc około 12 będzie przetasowanie .
@spoxzielo: tak, ale bank Tobie cofa wtedy umowę bo oferta handlowa jest nie aktualna. Towar sprzedany jest dopiero po zatwierdzeniu i weryfikacji, więc musieli kupić szybko Ci co nie korzystali z rat.
*iPhone 12 Pro MAX 256 GB wystawione ostatnie sztuki 512 zakończone
*iPhone 12 Pro 256 GB wystawione ostatnie sztuki 512 zakończone
*iPhone 12 mini 128GB wystawione ostatnie sztuki

iPhone 12 128GB zakończone zero zainteresowania kompletnie na 8 zakupionych sztuk / 3 sztuki sfinalizowane /
iPhone 12 256GB zakończone zero zainteresowania kompletnie tylko 2 zakupione sztuki

Ostatnie sztuki wiszą już proszę korzystać kolejnych nie będzie , dziwie się że tak dużo osób pisało
@dj_Fresco: Tak wiem już chciałem gotówką klikać, ale spróbowałem ponownie i za 3 razem się udało. Telefon teraz o 12 wrócił pod innym numerem aukcji, więc wniosek od nowa. 2 wniosek uwalili bo ten 1 nie dokończyłem (tak sądzę bo podali powód " nie mogliśmy poprawnie go zweryfikować"). No to doklikałem ten 1 co wisiał niedokończony - odmowa bo brak aukcji. Trochę słabo że jak przyznali raty a aukcji już nie