Wpis z mikrobloga

Pojawią się około 12.00 chce porządek zrobić paru artystów kupiło nie wie dlaczego i po co , ktoś nie dostał rat i kilka innych sytuacji więc około 12 będzie przetasowanie .
  • Odpowiedz
@spoxzielo: tak, ale bank Tobie cofa wtedy umowę bo oferta handlowa jest nie aktualna. Towar sprzedany jest dopiero po zatwierdzeniu i weryfikacji, więc musieli kupić szybko Ci co nie korzystali z rat.
  • Odpowiedz
*iPhone 12 Pro MAX 256 GB wystawione ostatnie sztuki 512 zakończone
*iPhone 12 Pro 256 GB wystawione ostatnie sztuki 512 zakończone
*iPhone 12 mini 128GB wystawione ostatnie sztuki

iPhone 12 128GB zakończone zero zainteresowania kompletnie na 8 zakupionych sztuk / 3 sztuki sfinalizowane /
iPhone 12 256GB zakończone zero zainteresowania kompletnie tylko 2 zakupione sztuki
  • Odpowiedz
@dj_Fresco: Tak wiem już chciałem gotówką klikać, ale spróbowałem ponownie i za 3 razem się udało. Telefon teraz o 12 wrócił pod innym numerem aukcji, więc wniosek od nowa. 2 wniosek uwalili bo ten 1 nie dokończyłem (tak sądzę bo podali powód " nie mogliśmy poprawnie go zweryfikować"). No to doklikałem ten 1 co wisiał niedokończony - odmowa bo brak aukcji. Trochę słabo że jak przyznali raty a aukcji już
  • Odpowiedz
@Deja_VU_000: Czy jeśli jestem debilem i w wiadomości do sprzedającego zapomniałem podać koloru iPhone'a, to mogę go dosłać mailem/jakoś inaczej czy dostanę losowo? ;)
  • Odpowiedz
@e_mati wysoka samoocena :)))) HAHAH nie nazwałbym Cię tak nie ty pierwszy i nie ostatni , dziś lepszy artysta kupił przedmioty na 12 ofertach żadnej nie opłacił i nie jest wstanie powiedzieć dlaczego i po co ;D
  • Odpowiedz
@sstory999 z obecnymi które zostaną po czwartku ( kończą się 28.02.2021) czyli z dostawą na 31.03.2021 i na pewno w małej bardzo ilości bardziej dla stałych tu klientów .A w ciągłej sprzedaży już pewnie w grudniu ale dostawy kwiecień/maj .
  • Odpowiedz