Wpis z mikrobloga

@Adambak tak jak @Torrens pisał w weekend przyjęcie towaru można powiedzieć że punktualnie :)) 7 dni roboczych na wydanie. Później 3-4 dni dostawa.

Od razu sprostowanie pisałem wyżej do kiedy te przedłużone aukcje źle kopiowałem bo rozliczenie do środy (wtorek, 7 lipca 2020, 21:00:00) zakończenie aukcji z tym terminem dostaw . Po tym czasie proszę nie pisać o aukcje z tym terminem dostaw i nie nie wystawię jeszcze na chwilę .
@sstory999: wybacz, ale to co wkleiłeś to wlasnie potwierdza to, ze w tych ogłoszeniach podaje sie nieprawdę.
po pierwsze "wysyłka Allegro" to moment, kiedy sprzedający wysyła do klienta. Tu okazuje sie, ze to następuje conajmniej 7 dni po.

po drugie to nie żadna wysyłka, tylko jakies przyjecie gdzies/czegos, bo wysyła następuje w kolejnych kilku dniach.

generalnie w tym ogłoszeniu niewiele sie zgadza w kwestii terminów - mozna to przeciez od razu
@Adambak: Przecież to Ci potwierdza, ze sprzedający zadeklarował się wysłać towar w ciągu 7 dni roboczych od 30 września ( może być również kilka dni obsuwy ) czyli dokładnie to co napisałem powyżej + te kilka dni na dostarczenie. Skoro tak jest napisane to najwidoczniej tak musi być. Było to już tutaj wałkowane kilka razy.

Tak to jest wydanie z ekspedycji ( 7 dni ) + wysyłka kurierem 3/4 dni i
@sstory999: czy ty jestes sprzedawca, czy jak? strasznie jestes aktywny jak tylko ktos ma jakies wątpliwości.

powtórzę to jeszcze raz - nie mam pojęcia jak wyglada proces wysyłek, przyjmowania, przejęć i innych bzdur. Twoim tokiem rozumowania ktos moze sobie wstawić "termin wysyłki" jako "teminn wysyłki przez chińczyka z Aliexpress" - przeciez to tez jest "wysyłka". Tyle ze nie do klienta. po protu nie rozumiem tego naciągania faktów, zamiast od razu do
@Adambak: a czy to jest mail sprzedawcy albo jego telefon? Jeśli masz problem z zamówieniem to kontaktujesz się bezpośrednio z nim ( mail i telefon powinieneś mieć - wielokrotnie pisał, ze rzadko tu zagląda i żeby kontaktować się właśnie mailowo lub telefonicznie )

Wszystko masz wyjaśnione od a do z a jeszcze mi coś zarzucasz? Zadałeś pytanie odpowiedziałem Ci jak to wyglada a masz mi to za zle? Co z Tobą
A taki spokój ostatnio był ;D

Witam .

@natan95 tak jak 3 posty wyżej przed Tobą odpowiadałem : 4,5.07 zjechał towar do PL można powiedzieć że punktualnie :)) 7 dni roboczych na wydanie. Później 3-4 dni dostawa. Wysyłamy sms jak już na liście wysyłkowej jest dany nick . Ale najlepiej napisz do mnie w prywatnej wiadomości tutaj czy na email lub zadzwoń .

@Adambak podaje datę dostawy sprzętu do PL , nie
Dla wszystkich oczekujących obecnie sprzętu i dla wszystkich chętnych na nowy sprzęt dwie informacje :

1. Towar z dostawy do PL na 30.06 zjechał w weekend do PL (4,5.07) sam uważam że w porównaniu do tego co się działo na świecie w poprzednich miesiącach wręcz punktualnie .
Czekamy na wydanie sprzętu 7 dni roboczych i zaczną wysyłki , standardowo jak zawsze jak na liście wysłanych jest nick wysyłam sms z informacjami .