Wpis z mikrobloga

@hofi7 bardzo proszę .

Ze spraw organizacyjnych jeśli chodzi o bieżące wysyłki od 14.07 idą wysyłki do soboty zejdzie wszystko i każdy otrzymam informację sms chyba że pisał dziś , wczoraj i dostał na email info że jest na liście wysyłkowej .

Wszystkiego Dobrego :)
@Adambak:
Niestety tak to wygląda u tego sprzedającego. Zamawiasz z aukcji gdzie jest podana wysyłka na 30 czerwca, po czym z tematu na wykopie, a nie od sprzedającego dowiadujesz się, że tak naprawdę trzeba do tej daty jeszcze dodać 3-4 tygodnie. Ja dostałem info o wysyłce takie: 3-4 dni licząc od dnia następnego, czyli tak naprawdę 4-5 dni na zamówienie kuriera i dostawę. W innych firmach to 1-2 dni, no ale
@natan95 30.06 to dostawa do PL , na aukcji jest informacja że 7 dni roboczych wydanie tego towaru z ekspedycji .

Po za tym 90% osób które kupuje przedmiot pyta się o szczegóły i dostaje informacje jak to wygląda wszystko ( pisałem wyżej że nie da się w opisie tego napisać ) Towar zjechał do PL 4,5.07 został wydany i obecnie są robione wysyłki .

Tutaj się dowiadujesz ? a pytałeś dzwoniłeś
@Deja_VU_000:
Kolejna nieprawda, na aukcji jest informacja dokładnie taka: „Podczas tworzenia tej oferty, sprzedawca zadeklarował, że wyśle towar do 7 dni roboczych”.

Ja jestem w tych 10% - nie będę wydzwaniał po ludziach i dopytywał o coś co jest podane w informacji o dostawie na Allegro. To, że mija się to z prawdą to już swoją drogą.

Ostrzegł kupujących przed tym, że data dostawy podana w ofercie jest nieprawdziwa i naciągana.
I najlepsze tutaj potrafiłeś zapytać , a przy zakupie nie ? Ja zawsze udzielam informacji , staram się najdokładniej jak mogę .

Allegro usuwa aukcje , jak w opisie jest coś więcej niż opis przedmiotu .Przerabiałem to kilka razy . Od dostawy do PL wydanie 7 dni roboczych , wysyłka 3/4 dni gdyż towar musi przejść przez centrale . Skoro towar miał 4 dni obsuwy w dostawie do PL ( mogę za
Podczas tworzenia tej oferty, sprzedawca zadeklarował, że wyśle towar do 7 dni roboczych” Bo nie ma możliwości napisania ze 7 dni to wydanie towaru i dodatkowo wysyłka 3/4 , nie ma takiej tabelki . Tak samo jak mimo możliwości sprzedaży w takiej formie nie można wystawić komentarza .

Dla mnie to głupota że nie mogę na dole napisać uwag że ta pozycja to to od tej pozycji tyle i tyle . Ale
I dodatkowo jakby nie opóźnienie w przyjęciu do PL sprzęt miałbyś u Siebie już .

No i do twojego zdania nie będę wydzwaniał po ludziach i dopytywał , ale tu masz uwagi że musisz tutaj szukać odpowiedzi . Jakby wykop i ten wątek był bazą informacji . Jeszcze raz Pozdrawiam
@Deja_VU_000:
To zamiast się przejmować tym, że nie ma możliwości sprostowania na Allegro, że chodzi o wydanie towaru a nie dostawę to wystarczy uwaga dodać kilka-kilkanaście dni do tych 7 z aukcji i unikać takich sytuacji.

Czemu to kupujący na wydzwaniać i dopytywać? Od kiedy to jest normą i robi tak 90% kupujących? Kupujący powinni być informowani o ewentualnych opóźnieniach i niedopowiedzeniach.

Ze sprzętu na pewno będę zadowolony, ale z obsługi
Nie można bo kolejny przedział to 14 dni roboczych :)

Informuje każdego i udzielam pełnych odpowiedzi .

na szczęście to tylko twoje zdanie , tym bardziej jak możesz oceniać obsługę jak sam wspomniałeś że nawet nie kontaktowałeś bo nie masz takiej potrzeby tylko tutaj byłeś zmuszony szukać odpowiedzi , tym bardziej nie uważam się że jestem niepoważny - tyle ode mnie .
Nadal nie rozumiem, czemu w informacji o aukcji nie można dodać tych 14 dni w czasie dostawy, szczególnie jak doświadczenie pokazuje nigdy przed tym terminem nikt sprzętu nie dostał. Wszyscy byliby zadowoleni, klient poinformowany, sprzedawca spałby spokojnie i nie narażał się na złe opinie. Serio, nie potrafię pojąć gdzie jest problem z tym dodaniem extra 14 dni...
@Deja_VU_000 Dopowiadam: kontaktowałem się, ale po zakupie a nie przed (jak zaczęło się spóźnialstwo i brak informacji). Wiec myśle, że mam prawo ocenić obsługę, która jest mierna.

@Adambak
Można, tylko po co? Sprzedający nie widzi problemu, a z prawdziwymi informacjami aukcja by była troszkę mniej atrakcyjna
@Adambak przez ostatnie 2 dostawy były obsuwy tylko przez Covid , wcześniejsze dostawy były punktualnie , w bieżącej 4/5 dni obsuwa ( prawie wróciło do punktualności ) . Ale ja śpię spokojnie , uwierz mi że do dzisiejszej rozmowy przez 3 lata nikt z tym nie miał problemu . Jak się aukcje zakończą zmienię :))
@Adambak udało się zmienić przed zakończeniem na bieżących :)

Tak nie widzę problemu bo przez 3 lata pierwszy raz ktoś ma z tym problem . Nie no rzeczywiście zmienione i jest mniej atrakcyjna :)) zamiast 7 dni wysyłki 14 dni . W sumie więcej osób napisze że dostało wcześniej niż deklarowany
czas :))))

Pozdrawiam
@Kacc: Dostałem SMS od Car4vip we wtorek. Paczka przyszła dzisiaj. Rano był SMS od DPD i mogłem wybrać czy dostawa do domu czy do punktu pickup. W śledzeniu po numerze paczki widnieje faktyczna wysyłka w piątek.