Wpis z mikrobloga

@Adambak a twój nick allegro ? ewentualnie napisz mi email lub tutaj wiadomość . Kiedy otrzymałeś informacje sms o wydaniu do wysyłki towaru ? Z tego co widzę po odbiorach 80% osób odebrało swój sprzęt do pozostałych również został wysłany i jest w drodze . Standardowo jak zawsze z kilkunastu osób biorących udział w dyskusji kilka wystawi opinie lub potwierdzi odbiór tylko.
Dostalam sms w czwartek, laptop przyszedl do mnie dzisiaj, a raczej juz wczoraj (środa).
Bardzo prosze o info odnosnie startu gwarancji.
Wlaczalam juz laptop kilkukrotnie jednak nadal na stronie apple wyswietla sie brak startu gwarancji, brak mozliwosci zweryfikowania daty zakupu produktu. Co dalej?
To i ja dorzucę swoje trzy grosze dla tych, którzy zastanawiają się co zrobić. :)

Pierwsze zamówienie u Pana Marka złożyłem 03.12.2018 i był to iMac Pro. Całość transakcji przebiegła beż żadnego problemu. Jedyne zamieszanie spowodowane było tym, że iMac na moja prośbę rozbudowany miał być o kartę z większą pamięcią, a przyszła podstawka. Pojawił się wybór – czekam na kolejną partię albo komputer zostaje u mnie, a ja sam dostaję zwrot
s.....i - To i ja dorzucę swoje trzy grosze dla tych, którzy zastanawiają się co zrob...

źródło: comment_1595591798wRdJ28lj2fna5gvvpIDVa6.jpg

Pobierz
Zamówienie z 30.06 - dostarczony wczoraj tj. piątek(24.07). Wszystko w porządku. Kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry. Laptop dobrze zapakowany. Jedynie DHL stwierdził że nikogo nie ma w domu, mimo całodziennego oczekiwania, ostatecznie do odbioru w osiedlowej żabce, ale to już kwestia przewoźnika.
Dla zainteresowanych dwa modele od ręki ze zwrotów :

Apple MacBook Pro i9 2,3GHz/32/1TB/R5500M 8GB - nowy , zafoliowany .

Apple MacBook Air i5/16GB/512/Iris Plus/Mac OS - nowy , otwarte pudełko , nie aktywowany

Proszę o kontakt email , tel.
Potwierdzam zgodność z opisem zakupionego MacBooka Pro.
Komputer przyszedł w drugiej połowie lipca. Menu oraz osprzęt po polsku, wszystko się zgadza.
Kontakt ze sprzedającym sprawny. Telefonicznie lub mailowo.
Piszę ten komentarz, ponieważ na allegro nie można wystawić już opinii. Obiecałem też, że taki komentarz zamieszczę. Była to moja inicjatywa, ponieważ cena jest zdecydowanie niższa niż konkurencyjne sklepy.
Nie jestem aktywny na wykopie, ale może komuś ten komentarz pomoże w podjęciu decyzji lub
filip-marcinkowski - Potwierdzam zgodność z opisem zakupionego MacBooka Pro.
Kompute...

źródło: comment_1596116562nJmA22JxlJDSEyLa0bkDlo.jpg

Pobierz
Apple MacBook Air i5/16GB/512/Iris Plus/Mac OS - sprzedany , temat zamknięty .

@filip-marcinkowski dziękuje za opinie .

Jeśli chodzi o wszystkie pytania związane z aukcjami, standardowo aukcje przedłużone z tym samy terminem jaki był , przez kilka , kilkanaście dni mogą zakończyć się wcześniej niż termin na aukcji , ale mogą też być do końca tego jeszcze nie wiem .

W połowie sierpnia nowe aukcje z terminem dostawy na 31.12.2020 i będą