Wpis z mikrobloga

@Nestiy witaj , tak ale to nie w tych dostawach na koniec listopada i grudnia .

Na jesieni w dostawach na 2021 , po premierze 12 wszystkich . Premiery na jesieni i wtedy dostawy na 2021 , tak jak w zeszłym roku . Postaram się żeby były też tańsze modele bez pro ale to jeszcze duży ???
@Deja_VU_000: myślę, że modele bez „pro” to dobry wybór, dużo ludzi chce mniejszego iPhone’a, a podstawowa dwunastka ma być 5.4”, fizycznie trochę większa od pierwszego iPhone SE, może być dużo chętnych.
@tomek9700 tak tylko im mniejsza cena produktu tym mniejszy procent różnicy do ceny w PL , a im mniejsza różnica tym mniej chętnych zaoszczędzić kilka złoty i czekać tyle na dostawę . Dodatkowo bardzo dużo odstąpień od umowy bo w tej kategorii bardzo dużo osób nie czyta co kupuje i na jakich warunkach . A ja muszę deklarować pewne ilości .

Ale zobaczymy do jesieni jeszcze trochę :))
Cześć wszystkim, obserwuje wątek od dłuższego czasu. Sam zamówiłem 16”, ale z terminem na 15.08 o którym w ogóle tutaj nie było chyba mowy jeszcze nic :) rozumiem, że za wcześnie, ale mam nadzieje ze obędzie się bez opóźnień? Pozdrawiam!
@Gerber201 proszę o kontakt email , Ja tu jestem raz na jakiś czas i nie załatwiam tutaj spraw zamówień itp , udzielam ogólnych odpowiedzi z grzeczności , ale nie traktuje tego wątku jako obsługi klienta .

@hofi7 a co tu mówić o tym terminie na początku lipca :) Obecnie wszyscy tu zainteresowani czekają na realizacje zamówień 30.06 gdzie wysyłki rozpoczną się około 15.07.
15.08 dostawa do PL bez opóźnień możliwe przyjęcie 2,3
Mam pytanie poza tematem. Czy osoby ktore posiadaja 16' mialy kiedys problem z matryca? Czy strzelila ktoremus z Was matryca bez zadnej mechanicznej ingerencji? Najczesciej sie to przytrafialo gdzies na samym srodku, powiedzmy od kamerki. Zastanawiam sie ze apple cos zrobilo w tym temacie czy nie. Bo ludziom w sieci zdarzal sie ten problem podczas zwyklego otwierania maca.
@smokehead: Nie wiem czy bez uszkodzenia mechanicznego to możliwe, ale ostatnio był poruszany podobny temat. Apple odradza używania zaślepek kamerki ze względu na bardzo mały odstęp pomiędzy ekranem a obudową gdy laptop jest zamknięty. Wiem, że ludzie w ten sposób ubijali matrycę. W podobny sposób można ją pewnie załatwić jakimś okruchem czy innym drobnym przedmiotem przy zamykaniu.

Jeżeli chodzi o wytrzymałość, to nie ThinkPad z czasów IBM.
@Torrens: wiem ale nie mowie o takich przypadkach. Ludzie wstaja rano otwieraja klape i matryca peknieta, wyciaga z torby peknieta, niesie pod pacha peknieta. Jest troche takich sytuacji. A to ze ktos zamknal klape z kocem czy dlugopisem to raczej oczywiste. Ale tamte przypadki sa zastanawiajace.