Wpis z mikrobloga

@Nestiy witaj , tak ale to nie w tych dostawach na koniec listopada i grudnia .

Na jesieni w dostawach na 2021 , po premierze 12 wszystkich . Premiery na jesieni i wtedy dostawy na 2021 , tak jak w zeszłym roku . Postaram się żeby były też tańsze modele bez pro ale to jeszcze duży ???
  • Odpowiedz
@Deja_VU_000: myślę, że modele bez „pro” to dobry wybór, dużo ludzi chce mniejszego iPhone’a, a podstawowa dwunastka ma być 5.4”, fizycznie trochę większa od pierwszego iPhone SE, może być dużo chętnych.
  • Odpowiedz
@tomek9700 tak tylko im mniejsza cena produktu tym mniejszy procent różnicy do ceny w PL , a im mniejsza różnica tym mniej chętnych zaoszczędzić kilka złoty i czekać tyle na dostawę . Dodatkowo bardzo dużo odstąpień od umowy bo w tej kategorii bardzo dużo osób nie czyta co kupuje i na jakich warunkach . A ja muszę deklarować pewne ilości .

Ale zobaczymy do jesieni jeszcze trochę :))
  • Odpowiedz
Cześć wszystkim, obserwuje wątek od dłuższego czasu. Sam zamówiłem 16”, ale z terminem na 15.08 o którym w ogóle tutaj nie było chyba mowy jeszcze nic :) rozumiem, że za wcześnie, ale mam nadzieje ze obędzie się bez opóźnień? Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@Gerber201 proszę o kontakt email , Ja tu jestem raz na jakiś czas i nie załatwiam tutaj spraw zamówień itp , udzielam ogólnych odpowiedzi z grzeczności , ale nie traktuje tego wątku jako obsługi klienta .

@hofi7 a co tu mówić o tym terminie na początku lipca :) Obecnie wszyscy tu zainteresowani czekają na realizacje zamówień 30.06 gdzie wysyłki rozpoczną się około 15.07.
15.08 dostawa do PL bez opóźnień możliwe przyjęcie 2,3
  • Odpowiedz
Mam pytanie poza tematem. Czy osoby ktore posiadaja 16' mialy kiedys problem z matryca? Czy strzelila ktoremus z Was matryca bez zadnej mechanicznej ingerencji? Najczesciej sie to przytrafialo gdzies na samym srodku, powiedzmy od kamerki. Zastanawiam sie ze apple cos zrobilo w tym temacie czy nie. Bo ludziom w sieci zdarzal sie ten problem podczas zwyklego otwierania maca.
  • Odpowiedz
@smokehead: Nie wiem czy bez uszkodzenia mechanicznego to możliwe, ale ostatnio był poruszany podobny temat. Apple odradza używania zaślepek kamerki ze względu na bardzo mały odstęp pomiędzy ekranem a obudową gdy laptop jest zamknięty. Wiem, że ludzie w ten sposób ubijali matrycę. W podobny sposób można ją pewnie załatwić jakimś okruchem czy innym drobnym przedmiotem przy zamykaniu.

Jeżeli chodzi o wytrzymałość, to nie ThinkPad z czasów IBM.
  • Odpowiedz
@Torrens: wiem ale nie mowie o takich przypadkach. Ludzie wstaja rano otwieraja klape i matryca peknieta, wyciaga z torby peknieta, niesie pod pacha peknieta. Jest troche takich sytuacji. A to ze ktos zamknal klape z kocem czy dlugopisem to raczej oczywiste. Ale tamte przypadki sa zastanawiajace.
  • Odpowiedz