Wpis z mikrobloga

@Matheocwalk: Dzięki za informację, w aukcji na której kupiłem MacBooka był podany termin 30.04.2020 r. ale z tego co czytam na wykop.pl to jest miesiąc opóźnienia. Denerwuję się bo dla mnie to dużo pieniędzy, długi termin oczekiwania i jeszcze miesiąc opóźnienia.
@Clearmont: Wyluzuj. Masz ochronę kupujących do 10k a z tego co możesz wyczytać to jest dużo osób które w tym i w przyszłym tygodniu będą miały dostawy ( w tym ja tez ) wiec na pewno pojawia się jakieś zdjęcia z dostaw to będziesz spokojniejszy ;)
Właśnie dostałem smsa z DPD, ze paczka zostanie dzisiaj dostarczona a widzę, że idzie z Warszawy także musi to być Maczek. Jak odbiorę to wrzucę zdjęcia, że faktycznie dotarł
@Deja_VU_000 wielkie dzięki za możliwość kupienia sprzętu w takiej cenie. To jest naprawdę dobry deal dla ludzi którzy są w stanie wydać na appla ale mimo wszystko nie taką kasę jaką apple proponuje w PL. Jak już wspominałem, w 2013 udało mi się na allegro wyłapać jedną sztukę też w około 60% ceny ale to był fart i pojedynczy egzemplarz jakiegoś gościa co sprowadził indywidualnie. Ogólnie spore ryzyko bo to no name
@pedropp93: hahaha no patrząc na wcześniejsze wpisy a te aktualne wydaje mi się, ze dużo więcej osób wrzuci jakieś potwierdzenia otrzymania sprzętu i faktycznie ludzie bardziej zaufają co przełoży się również na sprzedaż i oby tak było bo ceny są znacząco niższe względem tych sklepowych. Kto może czekać niech korzysta a kto potrzebuje na juz to idzie do sklepu i kupuje, ale możliwości są :)
To teraz pytanie zagadka. Jak ci sklepowi sprzedawcy muszą nas r*chać w rzyci, że można sprzedać ten sam towar 40% taniej i JESZCZE na tym zarobić. Ile apple musi zarabiać na niczym ;p