Wpis z mikrobloga

hej, a jakie wersje zamówiliście? też jestem z warszawy (chciałem nawet odebrać osobiście), ale nie dostałem informacji jak będzie szybciej.

zamówiłem tego za ~8.5k
@rav94: te droższe będą wydawane w drugiej kolejności tak pisał sprzedawca. Najpierw podstawowe konfiguracje a później te mocniejsze. W tym tygodniu dostali tylko ograniczona ilość i tyle wysłali ( możliwe, ze w kolejności kto pierwszy kupował ).
Moje posty możecie znaleść odkąd zacząłem się interesować tymi aukcjami czyli mniej więcej pół roku temu i cały czas śledziłem ten temat i wypowiadałem się tutaj, pisałem również do allegro przed kupnem żeby sprawdzić wiarygodność sprzedającego i po tym wszystkim zdecydowałem się na zakup a dzisiaj odebrałem maczka. Także osobom zainteresowanym polecam poczytać cały ten temat i myślę, że on rozwieje wszelkie wątpliwości co do zakupu od Car4Vip. Kontakt ze sprzedającym przez
Pytanie do osób, które dzisiaj odebrały: możecie sprawdzić pokrycie gwarancyjne dla Waszych MacBooków? Ja wciąż dostaję komunikat: "We’re unable to validate your product’s purchase date." Obawiam się, czy faktura od Car4Vip załatwi sprawę...? :-/ Ktoś to przerabiał?
@nobosco: Wiesz co... wszedłem właśnie po Twoim wpisie w "Ten Mac" - Serwis - Sprawdź dane gwarancji i wsparcia później wpisałem numer seryjny, wpisałem dzisiejszą datę i wskoczyło mi, że mam rok gwarancji a wcześniej też pisało, że nie są w stanie określić kiedy komputer został sprzedany. Spróbuj tak jak ja, mi się udało...
Sprawdzałem około południa i sprawdzałem kilkukrotnie teraz i niestety wciąż nie potwierdza... :-/ Zobaczymy jutro, najwyżej zadzwonię na support Apple, dziś już nie odbierają...