Wpis z mikrobloga

@jaradek chodziło o to żeby przyznał się, że nie jest ich w stanie odszukać w necie przez co jego stwierdzenia są bezpodstawne, wyssane z palca i cokolwiek pisze jest tylko w celu bicia piany.
Wydaje mi się, że jeśli ktoś miał się zdecydować na zakup sprzętu od @Deja_VU_000 to zrobił to wcześniej czytając posty, które się pojawiły kilka miesięcy temu.
  • Odpowiedz
Wybacz @Deja_VU_000, trochę zwlekałem z postem, a obiecałem że po otrzymaniu towaru zamieszczę odpowiedni komentarz.
16 października 2019 r. zamówiłem iPhone 11 Pro Max 512 za 5.599,00 zł plus 25 zł za wysyłkę. Do 29 lutego czekałem cierpliwie, niecierpliwiłem się od 1 do 16 marca 2020, do czasu kiedy kurier DPD nie przyniósł paczki do domu. Wszystko elegancko i zgodnie z zapewnieniami. Dodatkowo FV 23% VAT dostarczona elektronicznie w dniu dostawy.
Robertkk - Wybacz @DejaVU_000, trochę zwlekałem z postem, a obiecałem że po otrzymani...

źródło: comment_1584710005oxGKTIATFJMB2XDYMHBial.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kryptomanix @mateo777 Apple Watch słuchawki i inne akcesoria nie . Jakiś czas temu stałym chciałem zamówić to tylko problemy , albo coś nie doszło , albo inny rozmiar , albo nie ten kolor , za tani produkt za dużo kłopotu i jeszcze firma pośrednicząca ma wiecznie burd..... na kółkach więc szkoda nerwów dla mnie . Od Iphona 11 pro 512 w górę .
  • Odpowiedz
Hej, śledzę ten wątek od grudnia 2019 natrafiłem na niego robiąc research i prawdę mówiąc przeczytałem tutaj każdą jedną wiadomość (a już wtedy było ich sporo!) i po zapoznaniu się z całym tematem postanowiłem, że sam kupię sprzęt.

Wróciłem teraz do tematu bo zbliża się "mój" termin - wysyłka od 31.03 i znowu sporo postów przybyło, ale i tym razem przeczytałem je wszystkie.

Z tego miejsca chciałbym wyrazić podziw dla sprzedającego, ze
epizod2 - Hej, śledzę ten wątek od grudnia 2019 natrafiłem na niego robiąc research i...

źródło: comment_1585006884Oex9cVgBYtblC8r6N1gHxa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Tak, to mój pierwszy post, no i tak, zarejestrowałem się dla tego, żeby podzielić się zdjęciem jak dostanę swój produkt.

Mam taką samą historię jak @epizod2 , zamówiłem maca w grudniu z terminem dostawy 31 marca.
Zbliża się ten czas. Po dostawie od pana @Deja_VU_000, dodam zdjęcie i swój komentarz.
  • Odpowiedz
@Alpenm1lch: będzie opóźnienie dostałem maila „ Ze względu na sytuacje w kraju jak i na świecie będą opóźnienia wszystko stoi , ekspedycje zamknięte nie możemy nawet całego towaru już zabrać z dostawy na 29.02. Tylko 70% wydane i wysłane . Bliżej terminu 31.03 będziemy wiedzieć jak duże jest opóźnienie , ale na to co się dzieje na świecie nie mamy wpływu , kto by pomyślał w grudniu że takie rzeczy będą
  • Odpowiedz