Wpis z mikrobloga

300kg w ciągu JAZDA. Tak wiem, forma nie taka jak trzeba, trudno dla mnie jest to jeden z największych sukcesów :D Bo dzisiaj walczyłem właściwie z całym światem, wszystko było przeciwko mnie lol.

- Jestem chory, mam zapchane zatoki, leci z nosa, boli gardło i to już 3 dzień. Przez co też niedojadam, jedynie co to modliłem się byleby nie mieć dziś gorączki i móc ćwiczyć, to się udało, ale...
- Wyjątkowo źle spałem i wstałem z niesamowicie spiętymi plecami, i pomimo mnóstwa rollowania i rozciągania dalej była lipa do teraz mnie bolą lol.
- Skończyły mi się bandaże na kciuki, każdy kto robi hook grip wie co to znaczy :P Kciuk mi wystrzelił i zamiast skupiać się na pchaniu bioder od, 270kg+ myślałem tylko żeby ta sztanga nie wypadła mi z łapy, takie niby małe draśnięcie a ból jaki powodowało był niesamowity.

I co z tego? Nic! Dałem radę, za 6-8tygodni, poleci 305-310kg tego jestem pewien. A teraz heh, możliwe że grypa mnie złapie ale to już nieważne, może łapać :P 300kg siad, 212,5kg wyciskanie 300kg ciąg .

Nagrałem też rozgrzewkowe serie od 120kg+

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf #pokazforme
IntruderXXL - 300kg w ciągu JAZDA. Tak wiem, forma nie taka jak trzeba, trudno dla mn...
  • 64
@IntruderXXL Krótki sen, słaba micha, przeziębienie, NIEDOBÓR wszystkiego, ale idziemy na trening. Na domiar złego problemy techniczne. Jedyny plus jest taki, że ciśnienie schodzi z człowieka, często podświadomie.

Wnioski każdy ma swoje, bo każdy jest inny i inaczej oddziałuje na powyższe czynniki.
Ujście presji swoją drogą, ale imo w takich warunkach siła maksymalna nie cierpi znacząco, prędzej kondycja. Przecież gdyby nie otwarcie puszki Pandory, to w znakomitej kondycji dałoby się dźwignąć z
Na domiar złego problemy techniczne


@PiccoloColo: Jakie problemy techniczne? Bandaży na kciuki nie było, i poszedł kciuk, co znacząco osłabiło chwyt i tyle, zdarza sie.

Ja robię 1RM każdego tygodnia i to dwa razy :) Raz lower 1RM raz upper 1RM.
- Jestem chory, mam zapchane zatoki, leci z nosa, boli gardło i to już 3 dzień. Przez co też niedojadam, jedynie co to modliłem się byleby nie mieć dziś gorączki i móc ćwiczyć, to się udało, ale...


@IntruderXXL: woda morska do płukania i takie gówno jak cirrus z 120mg pseudoefedryny
@IntruderXXL Właśnie takie. :)

Wiem, widzę często wpisy.

Gdyby wszystko grało tak jak powinno, to ile więcej byś pocisnął? 5kg? ( ͡º ͜ʖ͡º) Oczywiście to bardzo dużo, jeśli chodzi o rekord w tak krótkim czasie.

Chciałem zwrócić tylko uwagę na niemierzalne poczucie satysfakcji w przypadku, gdy pomimo przeciwności losu cel zostaje osiągnięty.
Chciałem zwrócić tylko uwagę na niemierzalne poczucie satysfakcji w przypadku, gdy pomimo przeciwności losu cel zostaje osiągnięty.


@PiccoloColo: Rozumiem :) Dokładnie tak, to jest wyjątkowo przyjemne uczucie, wiesz fajnie jak wszystko idzie i robisz PR, ale jak nie idzie nic a ty nadal robisz PR i to dwa naraz (15kg dodane w ciągu ~7tygodni?) hehe bardzo przyjemna sprawa.

Gdyby wszystko grało tak jak powinno, to ile więcej byś pocisnął? 5kg? (
Rozumiem. Graty i tak skurczybyku.


@DywanTv: Dzięki :) Wiesz wszystko kiedyś zostanie ocenione na zawodach i tyle, treningowo moim zdaniem nie ma co się szczypać, i zastanawiać się czy to lipa czy nie lipa.
@IntruderXXL: Prawda jest taka, ze jak ktos nigdy nie robil w jeden dzien od razu po sobie maksow w siadzie, wyciskaniu i ciagu to nie ma zielonego pojecia jak sie bedzie zachowywal na zawodach. Probowales kiedys taki ciezki dzien zrobic? Ja tak kiedys zrobilem, to prawie mdlalem przy ustawianiu sie do ciagu xD

Choc z drugiej strony na zawodach psychicznie inaczej sie czlowiek pewnie czuje. Zdecydowanie bardziej sie nakreca.
Probowales kiedys taki ciezki dzien zrobic? Ja tak kiedys zrobilem, to prawie mdlalem przy ustawianiu sie do ciagu xD


@DywanTv: O to warto nad GPP popracować :). Nie robiłem, bo wiesz co to nie ma sensu. Słuchaj na zawodach nie robisz siady/wyciskania/ciagu w ciągu np 60min. To wszystko trwa wiele godzin.

Choc z drugiej strony na zawodach psychicznie inaczej sie czlowiek pewnie czuje. Zdecydowanie bardziej sie nakreca.


Dokładnie, między innymi dlatego