Wpis z mikrobloga

300kg w ciągu JAZDA. Tak wiem, forma nie taka jak trzeba, trudno dla mnie jest to jeden z największych sukcesów :D Bo dzisiaj walczyłem właściwie z całym światem, wszystko było przeciwko mnie lol.

- Jestem chory, mam zapchane zatoki, leci z nosa, boli gardło i to już 3 dzień. Przez co też niedojadam, jedynie co to modliłem się byleby nie mieć dziś gorączki i móc ćwiczyć, to się udało, ale...
- Wyjątkowo źle spałem i wstałem z niesamowicie spiętymi plecami, i pomimo mnóstwa rollowania i rozciągania dalej była lipa do teraz mnie bolą lol.
- Skończyły mi się bandaże na kciuki, każdy kto robi hook grip wie co to znaczy :P Kciuk mi wystrzelił i zamiast skupiać się na pchaniu bioder od, 270kg+ myślałem tylko żeby ta sztanga nie wypadła mi z łapy, takie niby małe draśnięcie a ból jaki powodowało był niesamowity.

I co z tego? Nic! Dałem radę, za 6-8tygodni, poleci 305-310kg tego jestem pewien. A teraz heh, możliwe że grypa mnie złapie ale to już nieważne, może łapać :P 300kg siad, 212,5kg wyciskanie 300kg ciąg .

Nagrałem też rozgrzewkowe serie od 120kg+

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf #pokazforme
IntruderXXL - 300kg w ciągu JAZDA. Tak wiem, forma nie taka jak trzeba, trudno dla mn...
  • 64
Wiem,ze inna sztanga ale sam fakt warunkow fizycznych


@rudy_bigos: Po pierwsze, sama taka sztanga dodaje kilkadziesiąt kg, i zmienia KOMPLETNIE RUCH. To jest zupełnie co innego.

Po drugie

ty nadal twierdzisz,ze w polsce nie ma nikogo kto by Cie czegos nauczyl?


NIGDY tak nie twierdziłem, na pewno są ludzie w Polsce od których mógłbym się nauczyć takich czy innych rzeczy. Mówiłem jedynie tyle że NIKOMU w Polsce, nie dałbym siebie prowadzić,
odczas rwania robisz niewlasciwa pozycje pleców i chyba barki masz trochę za daleko i pierwsze sekundy ciągu idą całe z krzyża. Może mi sie tylko wydaje ze wzgledu na to, ze to tylko film.


@Grzabek: A rozumiem, celne spostrzeżenie. Te lżejsze serie rzeczywiście się różnią, jednakże w każdej zachowania jest neutralna krzywizna dołu pleców (wiem bo już wielokrotnie nagrywałem z boku, właśnie dla sprawdzenia tego)

Wiesz to jest spowodowane ciężarem sztangi,
Intruder dlaczego tak machasz mniejszymi kilogramami?


@owsikalfred: Speed :) Włączam, mocno aktywuje CUN, aby przygotować go na najcięższa serię.

Mi zawsze na siłce trenerzy kazali przy martwych spinać łopatki prostować plecy a ty widze ze robisz totalnie na luzie


Zacznijmy od podstawowej rzeczy, zachowanie naturalnej krzywizny kręgosłupa (w każdym jego odcinku) jest najbezpieczniejszym sposobem na dźwiganie. No to teraz przejdźmy do konkretów.

Puszczenie góry, kompletnie luźno powoduje że osiągamy o wiele
Pobierz IntruderXXL - > Intruder dlaczego tak machasz mniejszymi kilogramami? 

@owsikalfre...
źródło: comment_ZVFBbeiZeS45d7aQ0z8RYpVhnOvWCxgA.jpg