Wpis z mikrobloga

Dłużej przeciągać tego się nie dało i oficjalnie ulegam lobby.

Szanowni Państwo, Drogie Węgierki, miło mi poinformować, że weekend z #krakowskiewykopparty rozpoczynamy w najbliższy piąteczek wieczorem. Startujemy zgodnie z - trzeba to już nazwać wprost - piękną tradycją, czyli BIFOROWYM #krakowpiwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdzie i kiedy?
W piątek, 22 lutego od godziny 19:00 gościć nas będzie niezwykle ekskluzywny pub Róg Brackiej i Reformackiej przy ul. Reformackiej 3. Ni mniej, ni więcej, jest to dokładnie ta sama miejscówka, którą odwiedzaliśmy w podobnych okolicznościach rok temu. Mamy zarezerwowaną CAŁĄ większą salę, czyli tę do której wchodzi się bezpośrednio z pol... ekhm... ulicy ( )
Zamiaruję być punktualnie, więc również wtedy zapraszam, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by na miejscu stawić się później, bo zapoznawczy wieczorek na pewno szybko się nie skończy. Rozpoznacie nas na pewno, wierzę w Was. Będziemy czekać!

Jak tam dotrzeć?
plan ścisłego centrum Krakowa
żółty łuk - tam są krakowskie dworce
niebieski prostokąt - Rynek Główny
czerwony romb - przystanek 'Teatr Bagatela' - ważny punkt krakowskiej komunikacji; jeśli ktoś się na nią zdecyduje, to jest to przystanek, z którego najłatwiej i najszybciej dotrzeć do miejscówki
zielony prostokąt - Plac Szczepański
niebieska kropka/kółko - punkt, z którego pod same drzwi lokalu prowadzi ścieżka, która jest wytyczona na powiększonym fragmencie mapy autorstwa @Pruderyjny

Kluczową sprawą jest trafienie na Plac Szczepański, co nie jest większym wyzwaniem. W razie kłopotów pytajcie o to miejsce lokalsów. Uwaga. Study-słoiki czasem nie wiedzą, że tak nazywa się to miejsce, więc wtedy trzeba pytać jak trafić do (starej) Bania-Luki. Wszystkie studenty wiedzą gdzie jest Bania Luka, bez względu na stan w jakim są w chwili zapytywania.

_______________________

Inne atrakcje

W sobotę wraz z @polik95 wstępnie planujemy wyjście na mecz(e) kartofliskowej ligi mistrzów. W orbicie naszych zainteresowań są dwa sparingi na stadionie Nadwiślanu Kraków, czyli boisku w pobliżu Zamku Wawelskiego (ulica Koletek) - bardziej w centrum miasta już się nie da. Do wyboru są starcia (żałujemy, że nie jeszcze niższe ligi):
o 11:00 Wiślanka Grabie (IV liga) - Limanovia Limanowa (też IV) oraz o 13:00 Kmita Zabierzów (klasa A) - Wieczysta Kraków (okręgówka).

Ten event może jednak się potoczyć różnie, więc niczego nie obiecujemy. Dogadywać będziemy to już zapewne osobiście. Kluczową rolę będą grały pogoda (są niezłe trybuny, ale bez zadaszenia) oraz dyspozycja materiału ludzkiego po piątkowym wyjściu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co pamiętam, to do tej inicjatywy chcieli być też wołani @Wozyack, @Saute, @krzesimir (?)

W sobotę o 14:30 jest też konkurs skoków na narciarskich mistrzostwach świata, więc nie zdziwię się, jeśli ktoś będzie chciał sobie gdzieś obejrzeć te zawody. Ja jestem chętny, ale nie jest to rzecz z gatunku
must have.

______________________

Przed biforem_

Z plotek docierających do naszych uszu kojarzymy, że niektórzy będą się pojawiać pod Wawelem w piątek we wcześniejszych godzinach. Również z rzeczy zasłyszanych przekazujemy, że m.in. @d0t3r, @krzesimir czy @MasterSoundBlaster mogą być w ciągu tegoż piątkowego dnia zainteresowani i dostępni do pewnych dodatkowych aktywności, więc można się próbować z nimi kontaktować ( ͡ ͜ʖ ͡)

#wykoparty #wykopparty #kontrolny #piatekpiateczekpiatunio #8ligamistrzow
idol89 - Dłużej przeciągać tego się nie dało i oficjalnie ulegam lobby. 

Szanowni ...

źródło: comment_WvSHLxBBtfmRROlgFNcFyzUyXs4DGXiT.jpg

Pobierz
  • 119
@idol89 Jakbym mógł, dałbym Ci z pięć plusów :)


wstępnie planujemy wyjście na mecz(e) kartofliskowej ligi mistrzów.


@idol89: Fajnie się składa, że blisko Wawelu, bo w planach mam delikatne zwiedzanie. Ostatnio byłem tam w okolicach podstawówki. Fajnie zapowiada się sobota :)

A jak będzie zbyt zimno czy deszcz, to możemy do jakiejś knajpy na skoki uderzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)