Wpis z mikrobloga

@blogers: Na takie auto? Co masz na myśli? Auta o 10 lat starsze mają zazwyczaj po tyle przebiegu. Nie czytałem tej aukcji w całości. Może to jakieś auto po poleasingowe
  • Odpowiedz
@Crow7422: No tak, to diesel. Ja zawsze tylko benzynę patrzę. Fakt, każdy może być kręcony. Ten passat ma 6 lat i ponad dwie stówy przelatane. Twoim zdaniem to jest norma? Kupił byś z takim przebiegiem 6-cio letnie auto za 50k?
  • Odpowiedz
@Samulem: @Crow7422: No ok. To jeśli ktoś szuka auta z lat np. 2002-2005 to jakiego ''prawdziwego'' przebiegu ma się spodziewać? Często przeglądam otomoto i trafiają się samochody nawet 15 letnie poniżej 100k.
  • Odpowiedz
@Rafau187: @blogers: 37 tysięcy rocznie? Normalny przebieg jak na diesla. Może wreszcie jakiś prawdziwy a nie kręcony. To jest raz w miesiącu pojechać na dalekie Niemcy, ze dwa razy pojechać z Krakowa do Poznania i się nazbiera ani się nie spojrzycie.
  • Odpowiedz
@Rafau187: @Crow7422: To jest często tak, że auto kupione w salonie robi 200-250 tys w kilka lat u pierwszego właściciela, a potem u drugiego robi już np. 50 000 w następne kilka lat, bo drugi właściciel jest biedniejszy i ma mniej na paliwo. Także auto może mieć prawdziwe 180 kkm po 5 latach i 240 kkm po 10 latach. Przebieg nie rośnie zwykle równomiernie przez 15 lat. Każdy
  • Odpowiedz
@Rafau187: mam focusa w benzynie. Ma jeden rok. 35000 przebiegu. Za 5 lat będzie miał koło 200000. Ludzie robią takie przebiegi i to nic dziwnego. I nic złego jeśli auto jest serwisowane.
  • Odpowiedz