Wpis z mikrobloga

Mireczki prośba o wykop efekt !!!!
Jak widać same kontrole bezpieczeństwa w Escape Roomach to za mało. Bo co z tego, że spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, skoro tragedia w Koszalinie spowodowała, że teraz er uznawane są za "problematyczną branże". Tu przykład typowego janusza - wystraszył się i z dnia na dzień wypowiedział ludziom lokal, przez co dobrze prosperujący biznes może tak po prostu upaść. Nikt z was by mireczki nie chciał żeby coś takiego was spotkało zapewne. Poświęcacie kilka lat życia, swój czas, pieniądze, a tu tak nagle z nie swojej winy wszystko stracicie(,) Wiele mireczków jest z Poznania i pewnie wielu zna Exodusa., dlatego warto by było pomóc. A ci co nie chodzą do escape roomów, niech też się włączą w imię walki z systemem, który potrafi zniszczyć małych przedsiębiorców ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wykopefekt #escaperoom #poznan #januszebiznesu #polska
Pobierz
źródło: comment_QDxcQnAg6IgFtAXFe7hNMCwfMYcysZ24.jpg
  • 146
@Guardis: Chociażby dlatego, że przy obecnym podejściu do prawa to właściciel lokalu mógłby być pociągany do odpowiedzialności zamiast właściciela biznesu.

Nie dziwię się mu, że chce mieć spokojną głowę.
@Edziulka25: z tego co widzę na fb, to dosyć żebracki wpis. Ja niestety nie wspominam dobrze wizyt w ich ER, mimo, że cieszą się dużą popularnością w Poznaniu.
Poza tym tak jak już ktoś wyżej wspomniał, jakim cudem prowadząc jedne z najpopularniejszych escape roomów w Poznaniu można nie mieć zdolności kredytowej czy chociażby odłożonych pieniędzy na czarną godzinę? Widać, że ewidentnie chcą hajs od ludzi, ale ma to wyglądać tak jakby
@Edziulka25:

ja się tylko boje zeby to nie byl poczatek konca escape roomow ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No to będzie koniec, kowale podkuwający konie praktycznie też przestali istnieć.

@Kwapiszon:

I znów sukces, kolejni prywaciarze wyeliminowani.Bo rolą Polaków jest praca w niemieckich i francuskich marketach i hurtowniach. a nie jakieś tam biznesy.


Właśnie tego się obawiałem - Exodus spieprzył prowadzenie własnej działalności (nie zabezpieczył się odpowiednio umową,
@HonneyBunny XD stają na przeciwko tej machinie bo nie dopilnowali nałożonych na nich obowiązków, gdyby przy zakładaniu escape roomow ludzie mieli trochę rozumu w głowie to by nie było takich sytuacji, ale przez to że w większości przypadków to samowolki to potem tak się kończy. Sam jestem wielkim fanem ER, mam już ponad 40 za sobą, ale z drugiej strony jestem też architektem i jak widzę stan tych budynkow to cieszę się